قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۶۸۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

احیای کرسی های آزاداندیشی در آستان قدس/ حجت الاسلام مروی: باید در طرح ها پیوست «فرمایشات رهبری» داشته باشیم

تولیت آستان قدس رضوی گفت: معیار و ملاک ما در مسائل فرهنگی منویات رهبر معظم انقلاب است، باید در فعالیت ها و طرح هایی که ارائه می کنیم، پیوست «فرمایشات رهبری» داشته باشیم، زیرا بهترین راهبردها در موضوعات فرهنگی را ایشان تبیین کرده اند.

احیای کرسی های آزاداندیشی در آستان قدس/ حجت الاسلام مروی: باید در طرح ها پیوست «فرمایشات رهبری» داشته باشیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از مشهد به نقل از سایت اطلاع رسانی حجت الاسلام احمد مروی، تولیت آستان قدس رضوی گفت: رسالت اصلی آستان قدس رضوی کار فرهنگی است و به همین دلیل همواره با بخش های فرهنگی ارتباط مستمر داریم.

حجت الاسلام والمسلمین مروی ادامه داد: فعالیت های فرهنگی و تربیتی آستان قدس باید عمیق، اثرگذار و متناسب با رویکردهای جامعه، اقتضائات نسل جوان، شرایط روز کشور و ترویج سیره رضوی در بین مردم باشد و در این زمینه از کارهای سطحی و شعاری پرهیز شود.

وی بیان کرد: در موضوعات مختلف با نگاه انقلابی برگرفته از رهبر معظم انقلاب حرکت می کنیم و نگاه سیاسی، جناحی و جریانی نداریم و برای انجام فعالیت های مختلف به دنبال حجت شرعی و رضای الهی هستیم.

تولیت آستان قدس رضوی اضافه کرد: معیار و ملاک ما در مسائل فرهنگی منویات رهبر معظم انقلاب است، باید در فعالیت ها و طرح هایی که ارائه می کنیم، پیوست «فرمایشات رهبری» داشته باشیم، زیرا بهترین راهبردها در موضوعات فرهنگی را ایشان تبیین کرده اند.

حجت الاسلام والمسلمین مروی افزود: باید کرسی های آزاد اندیشی را در مشهد و آستان قدس رضوی زنده کنیم تا الگوی بخش های مختلف کشور شود و برای تمام فعالیت ها باید از متخصصین و اندیشمندان حوزه و دانشگاه کمک بگیریم.

انتهای پیام/ 70031

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha