قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۶۷۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس اداره هواشناسی کاشان خبر داد؛

بروز طوفان شدید در کاشان/مردم از تردد در محیط باز خودداری کنند

کاشان - رئیس اداره هواشناسی کاشان از بروز طوفان شدید در کاشان خبر داد و گفت: شهروندان از تردد در مناطق باز خودداری کنند.

بروز طوفان شدید در کاشان/مردم از تردد در محیط باز خودداری کنند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عباس ارغوانی ، ضمن اشاره به وقوع طوفان شب گذشته در کاشان اظهار داشت: از امروز تا آخر هفته در مناطق کاشان و آران و بیدگل وضعیت جوی هوا ناپایدار است به نحوی که این ناپایداری به صورت وزش باد شدید و یا نسبتاً شدید و بارش رگباری باران بروز می کند.

وی با بیان اینکه بارش های رگباری باران بیشتر در مناطق کوهستانی نمود دارد، افزود: این بارش های رگباری باران بیشتر در مناطق قمصر و نیاسر خواهد بود و از لحاظ دمایی نیز امروز و فردا تغییر محسوس دمایی نداریم به نحوی که بیشینه و کمینه دمایی به ترتیب ۳۷ و ۲۱ درجه سانتی گراد است.

رئیس اداره هواشناسی کاشان با بیان اینکه از روز چهارشنبه با کاهش سه درجه ای دما رو به رو هستیم، ابراز داشت: با توجه به وزش های باد شدید در کاشان توصیه می شود تا مردم تا حد امکان از تردد در محیط های باز خودداری کرده و در غیر این صورت از عبور و مرور زیر درختان بلند و تیرهای برق خودداری کنند و همچنین بیماران ریوی در هنگام عبور و مرور از ماسک و یا دستمال مرطوب استفاده کنند.

وی با بیان اینکه رانندگان سرعت و فاصله مطمئنه رانندگی کنند، گفت: روستاها و شهرک هایی که در مناطق کویری کاشان قرار دارند در هنگام بروز وزش بادهای شدید با پدیده گرد و غبار نسبتاً شدید نیز همراه است و بر همین اساس این وضعیت موجب کاهش دید می شود.

ارغوانی ضمن اشاره به توصیه های قابل توجه به شهروندان اظهار داشت: از حضور در فضاهای باز گردشی و تفریحی پرهیز نموده و تردد کودکان و سالخوردگان در سطح شهر انجام نشود و از موتورسیکلت و دوچرخه نیز برای تردد استفاده نشود و در صورت طوفان شدید از پل های عابر پیاده استفاده نکنند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha