پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۶۶۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

چگونه در سال 2008 خریداران والمارت به شکل گروهی یک کارمند را به قتل رساندند؟!

عطش خرید با تخفیف برای بسیاری از ما وجود دارد و همیشه به دنبال فروشگاه هایی هستیم که تخفیف هایی مناسب روی محصولات خود ارائه می کنند. با این وجود گاهی این عطش وارد فضایی ترسناک می شود.

چگونه در سال 2008 خریداران والمارت به شکل گروهی یک کارمند را به قتل رساندند؟!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عطش خرید با تخفیف برای بسیاری از ما وجود دارد و همیشه به دنبال فروشگاه هایی هستیم که تخفیف هایی مناسب روی محصولات خود ارائه می کنند. با این وجود گاهی این عطش وارد فضایی ترسناک می شود.

در سال 2008، گروهی از خریدارانی که برای تخفیف های ویژه جمعه سیاه، راهی فروشگاه والمارت شده بودند، با رفتار عجیب خود صحنه ای دردناک را رقم زدند.

هر سال در ایالات متحده روزی به نام جمعه سیاه با تخفیف های خیره کننده همراه می شود، روزی که اغلب مردم برای خرید محصولاتی مهم مثل لپ تاپ، تلفن همراه، تبلت و ... روانه فروشگاه ها می شوند. فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای مثل والمارت،آمازون و ... همیشه با حجم بالاتری از استقبال مواجهند، درواقع مردم از این فروشگاه ها بیشتر خرید می کنند و گاهی از ساعت ها قبل از باز شدن فروشگاه ها پشت در تجمع می کنند.

هجوم شدید مردم به فروشگاه ها، در برخی از موارد باعث رخ دادن صحنه هایی بسیار ناراحت کننده می شود. برای مثال گاهی این هجوم منجر به زخمی شدن افراد یا آسیب به تجهیزات فروشگاه ها می شود. در یکی از این موارد در سال 2008 هجوم افراد به فروشگاه والمارت باعث کشته شدن یک کارمند شد.

این اتفاق در لانگ آیلند و درست زمانی رخ داد که فروشگاه باز شد، یک زنجیره انسانی از ساعت 5 صبح پشت در فروشگاه بودند و با باز شدن درها به داخل فروشگاه حمله کردند این موضوع باعث شد کارمند 34 ساله والمارت؛ جی دیمیاتی دامور، روی زمین پرت شود و جمعیت به جای کمک به او، وی را روی زمین له کردند. همکاران دامور سعی کردند وی را از روی زمین نجات دهند و در نهایت به اورژانس برسانند اما وی بر اثر حمله قلبی ناشی از فشار جمعیت و شدت ضربات جان باخت.

برخی از شاهدین عینی می گویند با وجود فریادهای کارمندان و هشدار نسبت به وضعیت دامور مردم فریاد می زدند ما از صبح زود اینجاییم و حق داریم وارد شویم. افزون بر دامور در این فروشگاه افراد دیگری نیز زخمی شدند و یک زن که هشت ماهه باردار بود نیز مجروح شد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha