قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۶۳۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

وزش باد شدید در تهران

مدیر واحد پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به تداوم هوای سالم در تهران طی امروز و فردا (۶ و ۷ خرداد)، گفت: کیفیت هوای پایتخت در حال حاضر با میانگین ۶۳ ppm در شرایط سالم قرار دارد.

وزش باد شدید در تهران

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حسین شهبازی ،اظهارکرد: طبق نتایج پیش بینی کیفیت هوا با وجود افزایش موقتی غلظت آلاینده ها طی برخی ساعات امروز (۶ خرداد)، کاهش تردد خودروها و ناپایداری های جوی سبب برقراری شرایط سالم کیفیت هوا در بیشتر مناطق شهر تهران می شود.

وی با اشاره به وضعیت جوی تهران گفت: پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا نشان دهنده افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی طی ششمین روز از خرداد ۹۸ است که در بعدازظهر امروز سبب افزایش میزان ابرناکی و سرعت وزش باد خواهد شد به گونه ای که برای برخی ساعات وزش باد شدید به بزرگی بالاتر از هشت متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوبی و جنوب غربی انتظار می رود که احتمال گرد و خاک و افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.

به گفته مدیر واحد پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، این وضعیت جوی تا فردا (۷ خرداد) کم وبیش ادامه دارد و برخی ساعات به ویژه بعدازظهر همراه با افزایش ابر و وزش باد خواهد بود. از این رو، تا روز سه شنبه وضعیت کیفیت هوای بیشتر مناطق پایتخت همچنان در شرایط مساعد قرار خواهد داشت.

شهبازی تاکید کرد که دمای تهران تا روز آینده روند کاهشی خواهد داشت.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha