پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۵۸۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فارس من| واحدی برای فروش در شهرك صنفی بوعلی باقی نمانده است/ نظارت می كنيم

معاون برنامه ريزی شركت شهرك های صنعتی استان همدان گفت: واگذاری زمين در شهرك صنفی بوعلی 2 ضوابطی دارد به طوری كه حداقل بايد عمليات عمرانی به مرحله سقف برسد و سپس درخواست واگذاری به شركت شهرك ها ارائه شود.

فارس من| واحدی برای فروش در شهرك صنفی بوعلی باقی نمانده است/ نظارت می كنيم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از همدان، وضعیت و قیمت زمین های شهر صنفی بوعلی(2) یا همان شهرک بنکدران یکی از سوژه هایی است که توسط مردم در سامانه فارس من با عنوان «رانت میلیاردی در زمین های بنکداران در همدان» ثبت شده است.

معاون برنامه ریزی شرکت شهرک های صنعتی استان همدان با بیان اینکه تمام قطعات بخش بنکداران به متقاضیان واگذار شده است اظهار کرد: حدود سه یا چهار قطعه باقی مانده که  واگذاری آن ها  نیز در حال انجام است.

محمد خدارحمی با اشاره به اینکه اتحادیه خواروبارفروش همدان بر ساخت و ساز نظارت دارد افزود: عمده واحدها ساخته شده و عملیات عمرانی در مراحل پایانی خود قرار دارد به طوری که در حال نصب انشعابات هستند.

وی با بیان اینکه 45 واحد نیز توسط شرکت شهرک ها به صورت مشارکتی با پیمانکار احداث می شود تصریح کرد: این واحدها به افرادی که صلاحیت لازم برای استقرار در این مناطق را دارند تعلق می گیرد و ضوابط حاکم بر شهرک ها بر آن ها جاری است.

معاون برنامه ریزی شرکت شهرک های صنعتی همدان با اشاره به اینکه زمین های شرکت شهرک های صنعتی نرخ مصوب و قانونی دارد که به متقاضیان واجد شرایط واگذار می شود ادامه داد: به هر فردی که توسط اتحادیه معرفی شده، زمین واگذار شده است.

وی خاطرنشان کرد: چون این منطقه مرغوبیت پیدا کرد و از نظر تجاری حائز اهمیت شد افزایش قیمت پیدا کرد.

خدارحمی با بیان اینکه هر متر مربع زمین در این منطقه یک میلیون و 300 هزار تومان توسط شرکت شهرک ها به متقاضیان عرضه می شود گفت: در حال حاضر بین خود بنکداران متری 3 تا 4 میلیون تومان خرید و فروش می شود.

وی با اشاره به اینکه سرمایه گذاری وسیعی توسط شرکت شهرک ها و مردم در این شهرک صنفی صورت گرفته است اظهار کرد: باید این سرمایه گذاری بازخورد مناسبی را برای سرمایه گذاران داشته باشد.

معاون برنامه ریزی شرکت شهرک های صنعتی استان همدان با بیان اینکه با ارزش افزوده ای که ایجاد شده مخالفتی نداریم افزود: البته هنوز شرکت شهرک های صنعتی با قیمت مصوب این زمین ها را واگذار می کند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر واحدی برای فروش باقی نمانده است تصریح کرد: واگذاری این واحد ها ضوابطی دارد به طوری که حداقل باید عملیات عمرانی به مرحله سقف برسد و سپس درخواست واگذاری به شرکت شهرک ها ارائه شود.

خدارحمی با بیان اینکه البته خریدار نیز باید واجد شرایط باشد ادامه داد: زمین خالی امکان واگذاری ندارد و حتما باید ساخته شود، البته ممکن است افراد بدون اطلاع شرکت مبادله ای انجام دهند و بین هم قراردادهایی منعقد کنند.

وی با اشاره به اینکه همه انشعاب ها تأمین و ایجاد شده است خاطرنشان کرد: بخشی از واحدها که عملیات عمرانی آنها در سال های قبل شروع شده است امسال به بهره برداری می رسد.

معاون برنامه ریزی شرکت شهرک های صنعتی استان همدان با بیان اینکه شرکت زمینی در این بخش زمینی ندارد و همه را قانونی واگذار کرده است گفت: خرید و فروش ها بین خود افراد و بر اساس قراردادهای فی مابین انجام می شود.

انتهای پیام/89033/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha