قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۵۷۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آتش سوزی در پنج نقطه از گچساران مهار شد

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گچساران گفت که آتش سوزی در پنج نقطه از این شهرستان با تلاش بسیار مهار شده است.

آتش سوزی در پنج نقطه از گچساران مهار شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فرهام جلیلی - منطقه کهگیلویه و بویراحمد افزود: بر اثر صاعقه آتش سوزی در پنج نقطه از شهرستان گچساران آغاز شد.

وی بیان کرد: آتش سوزی در پنج نقطه از شهرستان گچساران شامل ناصرآباد، تنگه ملقون، بن پیر، جاده دیل و زیر روستای خنگ بنار با تلاش بسیار مهار شده است.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گچساران تصریح کرد: از ساعت ۷ عصر آتش سوزی در پشت دانشگاه پیام نور گچساران زیر روستای خنگ بنار به صورت گسترده آغاز شد که با تلاش مردم روستا و انجمن سبز گامان و محیط زیست و منابع طبیعی این شهرستان در ساعت ۲۱ امشب مهار شد.

جلیلی عنوان کرد: بالغ بر ۲۰ نفر در مهار این آتش سوزی گسترده فعالیت کردند که حدود بیش از ۱۰ هکتار که بخشی از آن مزارع و بیشتر مرتع بوده در این آتش سوزی سوخته است.

وی گفت: به دلیل این که همزمان آتش سوزی در پنج نقطه از گچساران آغاز شد نیروهای منابع طبیعی و دیگر نیروهای کمکی در این مناطق جهت مهار آتش تقسیم شده بودند.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خاطرنشان کرد: آتش در ارتفاعات منطقه چاه تنگ بابا کلان از ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه آغاز شده که هنوز مهار نشده است.

جلیلی اضافه کرد: تمام این آتش سوزی ها بر اثر صاعقه ها در شهرستان گچساران رخ داده اند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha