پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۵۷۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

طی مراسمی؛

آئین تودیع و معارفه فرماندار بهارستان برگزار شد

بهارستان- « مجتبی خانجانی» طی مراسمی با حضور معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران به عنوان فرماندار جدید بهارستان معارفه شد.

آئین تودیع و معارفه فرماندار بهارستان برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، «مجتبی خانجانی» عصر یکشنبه طی مراسمی با حضور معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران به عنوان فرماندار جدید بهارستان معارفه شد.

مجتبی خانجانی طی سخنانی اظهار داشت: این شهرستان دارای ظرفیت و پتانسیل های زیادی است که بهره گیری از پتانسیل های بهارستان در راستای توسعه این شهرستان می توان به خوبی بهره برد.

وی با تاکید بر دست پاکی و توجه به اشتغال و حضور پررنگ در منطقه را از اولویت ها دانست و عنوان داشت: توجه ویژه به جوانان محرومیت زدایی در شهر و ایجاد فضایی مفرح برای همراهی مردم با سیاست های نظام از اولویت های دیگر محسوب می شود که باید به آن توجه ویژه داشت.

خانجانی در ادامه تشریح ان چه قرار است مدیریت برای مردم انجام دهد را مورد بسیار مهم دیگر عنوان کرد و گفت: تلاش می کنیم تا با برنامه ریزی مناسب و تعامل گام های توسعه بیشتر در سطح شهرستان برداشته شود.

فرماندار بهارستان اولویت های اقتصادی اجتماعی زیست محیطی و سیاسی را از دیگر موارد مهم مورد توجه دانست و بیان داشت: برای تمام مواردی که توسط فرمانداران و در جلسات شورای اداری پایه گذاری شده است محکم تر قدم خواهیم برداشت.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha