قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۵۵۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استاندار آذربایجان شرقی:

بروکراسی اداری کاهش یابد/ ضرورت جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی

تبریز- استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه بروکراسی های پیچیده اداری باید کاهش و حذف شود، گفت: باید از سرمایه گذاران حمایت کنیم.

بروکراسی اداری کاهش یابد/ ضرورت جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمدرضا پورمحمدی عصر امروز یک شنبه در دیدار اعضای شورای اسلامی شهرستان تبریز با وی با اشاره به اهمیت شوراهای شهر در توسعه شهر و آبادانی آن گفت: شوراهای اسلامی از مهم ترین مصادیق نمود دموکراسی و مدنیت در ایران هستند.

وی با تاکید بر اینکه شوراهای شهر به جایگاه واقعی خود نرسیده اند، افزود: باید بیش از پیش برای ارتقای جایگاه آن تلاش کرد، انتظار می رود اعضای شورای اسلامی شهرها و روستاها، ارتباط بیشتری با اقشار مختلف مردم داشته باشند.

پورمحمدی با اشاره به اینکه تشکیل شورایاران و شوراهای محلی ضروری است، گفت: تشکیل شورایاران در اولویت اقدامات شوراهای اسلامی قرار گیرد تا از طریق تشکیل آن، میزان مشارکت اقشار مختلف جامعه و ارتباط شوراها با مردم بیشتر شود.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین بر ضرورت جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی در استان تاکید کرد و گفت: باید از سرمایه گذاران حمایت شود. استقرار نمایندگان تام الاختیار تمامی سازمان ها و دستگاه های دولتی در اتاق بازرگانی تحت عنوان میز خدمت نیز با هدف کاهش بروکراسی های اداری انجام می شود.

وی به ضرورت تعریف پروژه های مشارکتی در شهرهای مختلف استان نیز تاکید کرد و گفت: منابع مالی دولتی محدود است و باید برای مشارکت دادن مردم در پروژه های مهم و سهامدار کردن آنها تلاش کرد. باید خیران نیز در خصوص پروژه های مختلف همچون راهسازی و کارهای عمرانی نقش ایفا کنند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha