قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۵۴۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کشف خمپاره ها و مهمات تروریست ها در ریف حماه

یگان های ارتش سوریه هنگام تفتیش روستای الکرکات در ریف حماه موشک ها و خمپاره های به جا مانده از گروه های تروریستی را کشف کردند.

کشف خمپاره ها و مهمات تروریست ها در ریف حماه

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، نیروهای ارتش سوریه هنگام تفتیش روستای الکرکات واقع در قلعه المضیق در ریف حماه، خمپاره اندازها و راکت های گراد و مقادیر زیادی از مهمات و خمپاره ها به جا مانده از تروریست ها را کشف و ضبط کردند.

ارتش سوریه دیروز در واکنش به ادامه حملات و تجاوزات تروریست ها و نقض توافق منطقه کاهش تنش، سکوهای موشکی تروریست ها در ریف حماه و ادلب واقع در شمال غربی این کشور را منهدم کرده بود.

نیروهای ارتش با انجام عملیات متمرکز در محورهای تحرکات گروه های تروریستی وابسته به «جبهه النصره» در شهرک های «اللطامنه»، «کفرزیتا» و «الهبیط» واقع در حومه های شمالی حماه و جنوبی ادلب، سکوهای موشکی آنها را هدف قرار دادند.

خبرگزاری سانا در این رابطه گزارش داد که عملیات ارتش سوریه به کشته و زخمی شدن شماری از تروریست ها و انهدام اسلحه، تجهیزات، سکوهای موشکی و تسلیحات آنها منجر شد.

همزمان، گروه های تروریستی روز شنبه چند راکت به مناطق مسکونی و منازل غیرنظامیان در شهر «السقلیبه» و شهرک «عین الکروم» در حومه شمالی حماه شلیک کردند که در پی آن، خسارات گسترده ای به اموال عمومی و خصوصی و زیرساخت ها وارد شد. (جزئیات بیشتر)

انتهای پیام/ق

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha