پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۵۱۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کیفیت تولیدات ایرانی در حوزه اقتصاد دیجیتال ارتقا می یابد

کیفیت تولیدات ایرانی در حوزه اقتصاد دیجیتال با امضای تفاهم نامه ای مشترک ارتقا می یابد.

کیفیت تولیدات ایرانی در حوزه اقتصاد دیجیتال ارتقا می یابد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، در راستای انعقاد تفاهم نامه ای مشترک میان ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال  هوشمند سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و موسسه مطهرنت پارس کیفیت تولیدات ایرانی با استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی ارتقا می یابد.

 گسترش اقتصاد دیجیتال و حمایت از رشد تولیدکنندگان داخلی،کمک به بازار آزاد کارها (فریلنسرها)، تعدیل قیمت های بازار و ارتقای کیفیت تولیدات ایرانی با استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی از جمله اهداف انعقاد این تفاهم نامه است.

ایجاد بستر ارتباطی برای درخواست کنندگان و تولید کنندگان نرم افزار موبایل در سرویس اپ بازار، ارائه خدمات مشاوره در راستای قیمت گذاری تولید اپلیکیشن های موبایل و اطلاع رسانی در راستای افزایش آگاهی جامعه نسبت به سرویس اپ بازاراز جمله محورهای مطرح شده و حائز اهمیت در این تفاهم نامه است.

همچنین در این تفاهم نامه به همکاری در برگزاری کارگاه ها، نشست ها،رویدادها و رونمایی وتدوین استانداردهای قیمت گذاری برای اپلیکیشن های موبایل بر اساس یافته های علمی و تحقیقاتی نیز اشاره شده است.

تولید و راه اندازی سرویس اپ بازار در قالب اپلیکیشن اندروید و IOS ، اشتغال زایی برای آزاد کارهاو قیمت گذاری بر روی پروژه ها،تحقیق، توسعه و تحلیل اپلیکیشن های برتر ایرانی و خارجی و استخراج معیارهای ارزش گذاری اپلیکیشن ها از جمله تعهدات بخش خصوصی در این تفاهم نامه است.

با انعقاد این تفاهم نامه ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال وهوشمند سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری همکاری های لازم از جمله اطلاع رسانی و معرفی سرویس اپ بازار از طریق رسانه های عمومی و اختصاصی این ستاد،همکاری در برگزاری رونمایی و معرفی اپ بازار به کاربران بالقوه وایجاد امکان حضور در رویدادهای ستاد برای معرفی سرویس به افراد و شرکت ها را دنبال می کند.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha