پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۵۱۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برگزاری مراسم وداع با ماه مبارک رمضان

دبیر هشتمین برنامۀ وداع با ماه مبارک رمضان گفت: دوازدهم خرداد ماه در جوار گلزار شهدای قزوین برنامۀ وداع با ماه مبارک رمضان با همکاری بیش از هفتاد هیئت برگزار می شود.

برگزاری مراسم وداع با ماه مبارک رمضان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  

 

 

سعید کافی، دبیر هشتمین برنامۀ وداع با ماه مبارک رمضان و عضو هیئت محبان امام حسن مجتبی(ع)، در قزوین گفت: امسال هشتمین سالی است که برنامه ای تحت عنوان وداع با ماه مبارک رمضان در قزوین برگزار می شود.

وی افزود: آغاز این برنامه با همکاری حدود چهل هیئت بوده اما امسال به بیش از هفتاد هیئت رسیده است که در این برنامه شرکت می کنند.

کافی ادامه داد: این برنامه یک عملیات بزرگ فرهنگی در پایان ماه مبارک رمضان است که علیرغم برنامه هایی که همۀ هیئت ها در طی ماه مبارک اجرا می کنند، در پایان این ماه نیز با همکاری یکدیگر و به صورت منسجم چنین فعالیتی را انجام می دهند.

دبیر برنامۀ شب وداع با ماه مبارک رمضان خاطرنشان کرد: این مراسم با سخنرانی حضرت حجت الاسلام عالی و مناجات خوانی حاج آقا نبوی برگزار می شود.

وی تصریح کرد: بدون شک این برنامه صرفاً یک مراسم مذهبی و معنوی نیست، بلکه در کنار این برنامه نمایشگاه های مختلف فرهنگی و نیز خدمات اجتماعی و سلسله جلسات مشاوره برگزار می گردد.

وی اظهار کرد: زمان و مکان برگزاری این مراسم دوازدهم خرداد ماه از ساعت 21 و 30 دقیقه به مدت حدود ۲ ساعت در جوار گلزار شهدای قزوین و مضجع نورانی امامزاده حسین(ع) است.

کافی در پایان گفت: تلاش این است که شرایط ترافیکی مناسب جهت شرکت همۀ روزه داران محترم در این مراسم فراهم شود.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha