پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۴۹۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نخست وزیر فلسطین: در تمامی توافقات منعقد شده با اسرائیل بازنگری می کنیم

نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که در تمامی توافقات امضا شده با اسرائیل بازنگری به عمل خواهد آمد. نمی توان همچنان اسرائیل را به رسمیت شناخت در حالی که تل آویو ما را به رسمیت نمی شناسند.

نخست وزیر فلسطین: در تمامی توافقات منعقد شده با اسرائیل بازنگری می کنیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که در تمامی توافقات امضا شده با اسرائیل بازنگری به عمل خواهد آمد.

به نوشته روزنامه فرامنطقه ای رای الیوم، محمد اشتیه، نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد: ما در شورای ملی و مرکزی فلسطین در توافقنامه های امضا شده با اسرائیل تجدیدنظر خواهیم کرد. نمی توان همچنان اسرائیل را به رسمیت شناخت در حالی که تل آویو ما را به رسمیت نمی شناسند.

اشتیه همچنین تصریح کرد: اسرائیل سعی دارد جنگی را علیه تاریخ ما به راه بیندازد و روایت ما درباره مسجدالاقصی و نیز روایت مسیحیان را تحریف کند و روایتگری یهودیان را جایگزین آن کند، اما اسرائیل هر کاری کند، تاریخ ما را تحریف نخواهد شد چرا که ریشه های ما در زمین محکم است.

شورای ملی فلسطین سه سال پیش اعلام کرد، تا زمانی که اسرائیل کشور فلسطین در مرزهای ۱۹۶۷ را به رسمیت بشناسد، رویکرد فلسطین مبنی بر به رسمیت شناختن اسرائیل را به حالت تعلیق درمی آورد.

نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین همچنین گفت: رویکردهای مرحله جدید ترسیم می شود و مهمترین این رویکردها تقویت استقامت و پایداری شهروندان در اراضی فلسطین است و ما برای تقویت استقامت شهروندان، پایان دادن به اختلافات، وحدت جغرافیایی، جمعیتی و موسسات ملت فلسطین تلاش خواهیم کرد. ما خواهان رشد و توسعه اقتصادی استان های فلسطینی هستیم.

اشتیه از فلسطینی هایی که خارج از اراضی فلسطین زندگی می کنند، خواست که به سرزمین خود بازگشته و در آن سرمایه گذاری کنند. وی تاکید کرد که دولت هرگونه تسهیلاتی را به آنها ارائه خواهد داد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha