قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۴۴۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تشکیل شورای فنی کارشناسی گونه های گیاهی قابل کاشت در شهر

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قم از تشکیل شورای فنی کارشناسی گونه های گیاهی قابل کاشت در شهر خبر داد.

تشکیل شورای فنی کارشناسی گونه های گیاهی قابل کاشت در شهر

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سیدمجتبی سبحانی ثابت در قم، با بیان اینکه فضای سبز شهر قم نسبت به سال های قبل توسعه چشم گیری یافته است اظهار کرد: توسعه فضای سبز در شهر نظام مند شده و گونه های بسیار متنوع و خوبی در شهر در حال کاشت است.

وی با تاکید بر اینکه نظام مندی توسعه فضای سبز براساس چشم انداز بسترساز طراوت و شادابی در آینده شهر است افزود: البته با همه کارهای انجام شده با ایده آل فاصله زیادی داریم.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر قم با بیان اینکه در برخی نقاط شهر شاهد برخی مشکلات در توسعه و نگهداری از فضای سبز هستیم اظهار کرد: کنار این توسعه چشم گیری که در فضای سبز شهر داریم و سعی داریم به سرانه استاندارد برسیم و با توجه به محدودیت های اقلیمی و منابع آب شهر گونه های مقاومی کاشته شده، تلاش شورای شهر هم همین است که در کنار سازمان پارک ها بازوی کارشناسی توسعه فضای سبز باشد.

وی از تشکیل شورای فنی برای کارشناسی در خصوص گونه های گیاهی قابل کاشت در شهر خبر داد و افزود: با تشکیل این شورا به دنبال این هستیم که گونه های مورد نظر برای کاشت در شهر بررسی شده و گونه هایی که مضر هستند و یا مزیت دارند تشخیص داده شده و توسعه فضای سبز در شهر کیفی تر شود.

انتهای پیام/78027

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha