قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۴۱۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ابتکار:

شبکه های اجتماعی ارتباطات داخلی افراد را مختل کرده است

پیشوا- معاون رئیس جمهور در امور بانوان و خانواده گفت: به دلیل آموزش ندیدن افراد، این شبکه ها، ارتباطات داخلی را مختل کرده است و این فقط مختص ایران نیست.

شبکه های اجتماعی ارتباطات داخلی افراد را مختل کرده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، معصومه ابتکار بعد از ظهر شنبه در جلسه مشترک با بانوان شهرستان پیشوا به اجرای طرح گفتگوی بین نسلی در کشور اشاره کرد و گفت: این طرح با همکاری وزارت آموزش و پرورش در ۲ هزار مدرسه کشور در حال اجرا است و نتیجه این اجرا به زودی بررسی و اعلام می شود.

ابتکار ادامه داد: مرحله نخست طرح گفتگوی خانواده یک سال و نیم پیش و با هدف مقابله با هر گونه اختلال در میان خانواده ها و انسجام بین خانواده ها اجرا شد و در اجرای این طرح ظرفیت انجمن های مددکاری و سازمان های مردم نهاد مورد استفاده قرار گرفت.

معاون رئیس جمهور در امور بانوان و خانواده لازمه دست یابی به اهداف طرح ملی گفتگوی خانواده را ارتقا کمی و کیفی سازمان های مردم نهاد دانست و گفت: دولت به منظور دست یابی به جامعه مدنی، به این تشکل ها اعتماد دارد و زمینه توسعه فعالیت های آنان را فراهم کرده است.

وی وجود سو تفاهمات بین اعضای خانواده ها را رو به افزایش دانست و افزود: عدم امکان گفتگو به دلیل عدم درک طرفین، اختلاف بین نسلی، فشارهای اقتصادی و شبکه های اجتماعی که در انقلاب دیجیتال شکل گرفته، آسیب های جدی به خانواده وارد می کند، امروز شبکه های اجتماعی ضریب نفوذ بالایی بین خانواده ها دارد.

ابتکار اضافه کرد: به دلیل آموزش ندیدن افراد، این شبکه ها، ارتباطات داخلی را مختل کرده است و این فقط مختص ایران نیست.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha