پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۴۰۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

انهدام سکو های موشکی تروریست ها در حماه و ادلب

ارتش سوریه در واکنش به ادامه حملات و تجاوزات تروریست ها و نقض توافق منطقه کاهش تنش، سکوهای موشکی تروریست ها در ریف حماه و ادلب واقع در شمال غربی این کشور را منهدم کرد.

انهدام سکو های موشکی تروریست ها در حماه و ادلب

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، یگان های ارتش سوریه به نقض توافق منطقه کاهش تنش از سوی گروه های تروریستی واکنش نشان دادند و خسارت های سنگینی را به تروریست های مستقر در حومه شمالی حماه و حومه جنوبی ادلب وارد کردند.

نیروهای ارتش با انجام عملیات متمرکز در محورهای تحرکات گروه های تروریستی وابسته به «جبهه النصره» در شهرک های «اللطامنه»، «کفرزیتا» و «الهبیط» واقع در حومه های شمالی حماه و جنوبی ادلب، سکوهای موشکی آنها را هدف قرار دادند.

خبرگزاری سانا در این رابطه گزارش داد که عملیات ارتش سوریه به کشته و زخمی شدن شماری از تروریست ها و انهدام اسلحه، تجهیزات، سکوهای موشکی و تسلیحات آنها منجر شد.

همزمان، گروه های تروریستی روز شنبه چند راکت به مناطق مسکونی و منازل غیرنظامیان در شهر «السقلیبه» و شهرک «عین الکروم» در حومه شمالی حماه شلیک کردند که در پی آن، خسارات گسترده ای به اموال عمومی و خصوصی و زیرساخت ها وارد شد.

حملات راکتی تروریست ها به مناطقی در ریف شمال غربی حماه به تخریب منازل مسکونی و آتش سوزی محصولات کشاورزی منجر شد (جزئیات بیشتر).

نیروهای ارتش، دیروز جمعه نیز مخفیگاه ها و خودروهای تروریست های «جبهه النصره» را در «خان شیخون»، الهبیط، «احراش قریه عابدین»، حومه «حاس» و «کفرنبل» در حومه ادلب هدف قرار دادند و شماری از تروریست های جبهه النصره را در «قسطون»، «المغیر»، اطراف «کفرنبوده» و «الصیاد» در حومه شمالی حماه از پای درآوردند.

نیروهای ارتش سوریه و متحدان آن از 16 اردیبهشت ماه گذشته عملیات پاکسازی شمال و شمال غربی حماه را که در مجاورت جنوب استان ادلب قرار دارد، آغاز کردند.

نیروهای سوری طی چند روز گذشته موفق شدند شهرک ها و مناطقی مانند «قلعه المضیق و کفرنبوده» را آزاد کنند که از مقرهای مهم ارتباطی گروه های تروریستی «جبهة النصره و جیش العزه» در حماه به شمار می رود.

انتهای پیام/ح

 

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha