پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۴۰۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نگاهی به اسکوتر برقی جدید بی ام و

اسکوتر برقی جدید بی ام و دارای موتور الکتریکی ۱۵۰ وات و باتری لیتیوم یون است که به صفحه زیرپا و چرخ عقب متصل می شوند. شعاع حرکتی این اسکوتر در مجموع به ۱۲ کیلومتر و بیشینه سرعت آن به ۲۰ کیلومتربرساعت می رسد. اسکوتر برقی بی ام و ۹ کیلوگرم وزن دارد که حمل آن را آسان می کند.

نگاهی به اسکوتر برقی جدید بی ام و

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، اسکوتر برقی جدید بی ام و دارای موتور الکتریکی ۱۵۰ وات و باتری لیتیوم یون است که به صفحه زیرپا و چرخ عقب متصل می شوند. شعاع حرکتی این اسکوتر در مجموع به ۱۲ کیلومتر و بیشینه سرعت آن به ۲۰ کیلومتربرساعت می رسد. اسکوتر برقی بی ام و ۹ کیلوگرم وزن دارد که حمل آن را آسان می کند.

دو سیستم ترمز جداگانه و چراغ های جلو و عقب، قابلیت های ایمنی لازم برای حرکت در شهرهای شلوغ را فراهم می کنند. همچنین اسکوتر برقی بی ام و، تاشو است تا برای حمل ونقل یا نگه داری راحت باشد. برای حفظ ایمن آن در حالت تاشده، مکانیزم سه گانه تاشونده و قفل شونده استفاده می شود. ای-اسکوتر با پرداخت سیاه مات و همراه با لوگوی میکرو و بی ام و تزئین می شود؛ بنابراین اسکوتر برقی بی ام و به دلیل ظاهر شیک و لوکس، بسیار بهتر از سایر محصولات به نظر میرسد. 

درکنار ای-اسکوتر بی ام و، اسکوتر مخصوص کودکان نیز وجود دارد که برای کودکان ۳ تا ۱۲ ساله طراحی شده است؛ کیدز اسکوتر (Kids Scooter) بی ام و دارای صندلی برای تعادل آسان کودکان و خردسالان است. صندلی را می توان به مرور زمان برداشت، زیرا هرچه بچه ها بزرگ تر می شوند، قادر هستند خود را متعادل نگه دارند و حتی می توان ارتفاع صندلی را نیز تنظیم کرد. اسکوتر برقی مخصوص کودکان در سه رنگ سیاه، تمشکی و ترکیب نارنجی و سفید عرضه می شود.

هر دو مدل ای-اسکوتر و کیدز اسکوتر بی ام و برای خرید در پاییز سال ۲۰۱۹ در دسترس خواهند بود. ای-اسکوتر با قیمت ۸۹۰ دلار به فروش می رسد اما هنوز قیمتی برای نسخه مخصوص کودکان ارائه نشده است.

زومیت

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha