پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۳۸۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شکسته شدن قلب مسی و حمایت از والورده سوژه کاریکاتور

صحبت های لیونل مسی درباره دیدار بارسلونا مقابل لیورپول و حمایت وی از والورده سوژه کاریکاتور شده است.

شکسته شدن قلب مسی و حمایت از والورده سوژه کاریکاتور

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  صحبت های لیونل مسی درباره دیدار بارسلونا مقابل لیورپول و حمایت وی از والورده سوژه کاریکاتور شده است.

مسی درباره دیدار بارسلونا مقابل لیورپول در دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا گفت: دیدار اخیرمان مقابل لیورپول مانند دیدار فصل قبلی مان مقابل رم رقم خورد؛ پارسال هم قبل از برگزاری مسابقه برگشت فکر می کردیم که کار را در بازی رفت تمام کرده ایم اما چنین نشد و در خانه حریف به سختی شکست خوردیم. مقابل لیورپول در نیمه دوم گویی فقط یک تیم در داخل زمین بود و ما نمایش فاجعه باری داشتیم.

مهاجم بارسا در واکنش به انتقادهای شدید از ارنستو والورده، سرمربی بارسال اظهار داشت: صادقانه اعتراف می کنم که والورده در دو فصل اخیر به عنوان سرمربی عملکرد خوبی در بارسلونا داشته و همان طور که گفتم در دیدار مقابل لیورپول هم ما مقصر بودیم و در زمین بازی خوبی را نمایش نگذاشتیم و می توانستیم بهتر از اینها بازی کنیم.

وی ادامه داد: ما با والورده فقط 2 شکست پرگل در لیگ قهرمانان اروپا داشته ایم و در مابقی موارد تیم با سرمربی خودش عملکرد خوبی داشته است.دوست دارم که والورده در بارسلونا بماند چون دو فصل است که با این مربی دبل کرده ایم ولی متاسفانه همه موفقیت ها تحت تاثیر حذف از لیگ قهرمانان قرار گرفته است.

این صحبت ها و حمایت از والورده سوژه کاریکاتور شده است.

 

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha