قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۳۸۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

توزیع 100 تن شکر بین قنادان، کیک پزی ها و بستنی فروشان زنجانی

رئیس اتحادیه قنادان، بستنی و میوه فروشان زنجان از توزیع 100 تن شکر بین قنادان، کیک پزی ها و بستنی فروشان زنجانی خبر داد و گفت: این اقدام با هدف تأمین شکر مورد نیاز این واحدها صورت گرفته است.

توزیع 100 تن شکر بین قنادان، کیک پزی ها و بستنی فروشان زنجانی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رسول محمدی امروز در زنجان اظهار کرد: از اواخر سال گذشته قنادان زنجانی برای تهیه شکر مورد نیاز خود دچار مشکل هستند.

رئیس اتحادیه قنادان، بستنی و میوه فروشان زنجان با بیان اینکه افزایش قیمت شکر و نبود آن در بازار مشکلاتی را برای واحدهای زیرمجموعه ایجاد کرد، گفت: در همین راستا سال قبل یک میزان شکر بین قنادان توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه اخیرا نیز یک نوبت توزیع شکر بین واحدهای قنادی صورت گرفت، افزود: البته طی ماه رمضان نیز 90 تن شکر بین واحدهای قنادی و کیک پزی توزیع شد.

محمدی همچنین از آغاز توزیع 100 تن شکر بین واحدهای کیک پزی، قنادی و بستنی فروشی خبر داد و اضافه کرد: این میزان شکر نیز به نسبت واحدها بین آنها توزیع خواهد شد.

رئیس اتحادیه قنادان، بستنی و میوه فروشان زنجان در ادامه به بحث تخلف برخی از واحدها در پخت زولبیا و بامیه اشاره کرد و گفت: پخت زولبیا و بامیه غیر از قنادی ها در همه مراکز غیرمجاز است.

وی با اشاره به اینکه کیفیت زولبیا و بامیه های پخته شده در سایر مراکز به اندازه کیفیت قنادی ها نبوده و بهداشتی هم نیست، تصریح کرد: از مسؤولان درخواست داریم که برخورد لازم را در این زمینه انجام دهند.

انتهای پیام/73005/ق20

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha