پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۳۳۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره ارشاد اصفهان:

توزیع و فروش کتابهای چمدانی تخلف محسوب می شود

اصفهان - معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره ارشاد اصفهان گفت: توزیع و فروش کتاب به شکل چمدانی هیچ گونه مجوزی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان ندارد و با متخلفان برخورد می شود.

توزیع و فروش کتابهای چمدانی تخلف محسوب می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، اصغر مختاری در ارتباط با فروشکتاب های چمدانی در اصفهان اظهار داشت: با وجود اینکه در استان اصفهان توزیع و فروش کتاب به صورت چمدانی در مقام مقایسه با سایر استان ها ناچیز است اما در مصوبه ای هرگونه فعالیت توزیع کتاب موسوم به چمدانی در این شهر ممنوع اعلام شد.

وی افزود: بر این اساس با توجه به اهمیت رعایت حقوق مادی و معنوی آثار چاپی و حمایت از ناشران و کتابفروشان در جلسه ای با حضور فرماندار، اداره اماکن نیروی انتظامی اصفهان، اتحادیه شرکتهای تعاونی ناشران و چاپخانه داران مصوبه ای به تصویب رسید که طی آن موضوع توزیع کتاب به صورت چمدانی ممنوع اعلام شد.

طرح کوله پشتی توزیع کتاب دارای مجوز بود

معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان بیان داشت: در گذشته پروژه هایی مانند کوله پشتی کتاب برای توزیع کتاب در شهر اصفهان برگزار می شد اما این پروژه ها زیر نظر مستقیم اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان انجام می شد.

وی ادامه داد: بدین ترتیب در طرح کوله پشتی نظارت های لازم اعم از اصالت کتاب و حمایت از حقوق مادی و معنوی ناشران و کتابفروشان درنظر گرفته می شد اما طرح توزیع کتاب های چمدانی بدون مجوز صورت می گیرد و این نوع اقدام تخلف محسوب می شود.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha