پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۳۱۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آمدن ناوهای غول پیکر دشمن به سمت ایران یک دروغ بسیار بزرگ و جنگ روانی است

رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس سپاه و بسیج کشور گفت: آمدن ناوهای غول پیکر دشمن به سمت ایران یک دروغ بسیار بزرگ و جنگ روانی است.

آمدن ناوهای غول پیکر دشمن به سمت ایران یک دروغ بسیار بزرگ و جنگ روانی است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از شهرری، سردار احمد حق طلب رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه و بسیج کشور به عنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شهرری که در مصلای بزرگ آستان حضرت عبدالعظیم(ع) برگزار شد، اظهار داشت: وضعیت کشور در اوایل انقلاب و قبل از شروع جنگ تحمیلی قابل قیاس با امروز نیست که توانستیم با دست خالی، حداقل امکانات و یکه و تنها در برابر دشمن ایستادیم.

وی با بیان اینکه ایران در آن روزها برای یک سلاح سبک و کوچک ترین چیزها در مضیقه قرار داشت، ادامه داد: برای اولین بار در طول تاریخ و بعد از جنگ جهانی دوم دو ابرقدرت شرق و غرب متحد و با تمام امکانات پشت عراق قرار گرفتند و برعلیه ما اقدام کردند.

رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس سپاه و بسیج کشور با یادآوری اینکه در دفاع مقدس ما بیش از ۳۰ کشور اسیر داشتیم، افزود: کشورهای عربی به عنوان حامی مالی و بیش از ۴۰ کشور تجهیزات کامل نظامی در اختیار عراق قرار می داد و در کنار این ها حمایت های مختلف دیپلماتیک و سیاسی وجود داشت و اینکه سردمداران کشورهای غربی هرازگاهی صحبت از گزینه های روی میز می کنند خوب می دانند در طول هشت سال جنگ تحمیلی تمام گزینه های آن ها درصحنه بود ولی کاری از پیش نبردند و به برکت رهبری ملت ما با همدلی، برابری، برادری، جهاد و ایثار علیه رژیم بعثی عراق ایستاد.

سردار حق طلب با تأکید بر اینکه در آینده نزدیک بسیاری از خرمشهرها آزاد خواهد شد، خاطرنشان کرد: امروز نیروهای مسلح ما با پیشرفت و خودکفایی در اقتدار کامل به سر می برند به طوری که نیروی هوایی سپاه پهپادهای پیشرفته خود را به پرواز درآورده و در هزاران کیلومتر دورتر از مرزها موشک های دورزن و نقطه زن اتاق سران دشمن را در کشورهایی مثل عراق و سوریه مورد هدف قرار می دهد.

وی با اعلام اینکه ایران در تکنولوژی پهباد بین چهار کشور جهان قرار دارد، تصریح کرد: نیروی دریایی سپاه مجهز به سلاح های پیشرفته آن چنان خلیج فارس و تنگه هرمز را کنترل کرده که دشمن را به زانو و عجز درآورده است و نیروهای دریایی خارجی با التماس از سپاه اجازه می گیرند.

رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس سپاه و بسیج کشور با بیان اینکه دشمنان امروز بیشتر ازآنچه درگذشته به میدان آوردند ندارند، اضافه کرد: در دفاع مقدس باافتخار و دست خالی ایستادیم و امروز کسی با این قدرت نمی تواند به ایران چپ نگاه کند.

سردار حق طلب با اشاره به بیان رهبری مبنی بر اینکه جنگ نخواهد شد، بیان کرد: به شرط وحدت و همدلی و عدم تأثیرپذیری از جنگ روانی دشمن هیچ خطری کشور ما را تهدید نمی کند و در صورت اختلاف و دودستگی و فراموش کردن رهبری و برادری قبل از آمدن دشمن کشور را تسلیم کرده ایم.

وی در پایان با اشاره به حادثه عظیم کربلا خاطرنشان کرد: آن روز با یک دروغ بزرگ که یزید با لشکر صدها هزارنفری به سمت کوفه می آید چنین جنایت هایی را در تاریخ رقم زدند و امروز هم آمدن ناوهای غول پیکر دشمن به سمت ایران یک دروغ بسیار بزرگ و جنگ روانی است که باید هوشیار و آگاه باشیم.

انتهای پیام/67052/پ/ی30

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha