قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۳۰۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

افشاگری سرمربی سابق تیم تراکتورسازی

سرمربی سابق تیم تراکتورسازی در مورد اتفاقات سال گذشته این تیم پرده برداشت.

افشاگری سرمربی سابق تیم تراکتورسازی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از تبریز، محمد تقوی در 8 بازی هدایت تیم تراکتورسازی را به عنوان مربی موقت برعهده داشت و 3 نتیجه فراموش نشدنی با این تیم کسب کرد.

پیروزی در ثانیه های پایانی برابر سپیدرود رشت، کامبک مقابل ذوب آهن و بهترین برد تاریخ این باشگاه در لیگ برتر برابر فولاد خوزستان.

اما این نتایج هم سبب نشد که کلمه موقت از حکم مربیگری تقوی برداشته شود و در نهایت وی در نیم فصل از این تیم جدا شد.

تقوی در پستی که در فضای مجازی منتشر کرده است از هواداران تیم تراکتورسازی بابت محبت هایشان تشکر کرده و آنها را فراموش نمی کند.

وی در پاسخ به خواسته هوادارن تیم تراکتورسازی در مورد معرفی افرادی که به خاطر منافع شخصی به این باشگاه ضربه می زنند پاسخ داده که در تماسی که با باشگاه داشتم متوجه شدم که چند ماه پیش دست این افراد کاملا از بدنه باشگاه جدا شده و هیچ فعالیتی در این باشگاه ندارند که موضوع خوشحال کننده ای است و می تواند موجب موفقیت تراکتورسازی شود.

وی در این پست خود از 2 نفر نام برده و عنوان کرده است که هیچ ترسی واهمه ای از آنان نداشته و در فوتبال ایران به دنبال جایگاهی نیست.

لازم به ذکر است یکی از این 2 نفری که تقوی نامش را ذکر کرده در 2 مقطع به عنوان مشاور یکی از مربیان تیم تراکتورسازی در این تیم فعالیت داشته و نفر دیگر مجری یکی از برنامه های ورزشی شبکه ورزش است.

انتهای پیام/30/60017

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha