پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۲۷۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تولید نسخه سینمایی «آکیرا» با تهیه کنندگی لئوناردو دی کاپریو

تایکا وایتیتی نسخه سینمایی زنده «آکیرا» را بر اساس انیمه مانگای کلاسیک کارگردانی می کند و امروز اعلام شد تاریخ اکران این فیلم ۲۱ می سال ۲۰۲۱ خواهد بود. لئوناردو دی کاپریو تهیه کننده این فیلم است و همزمان با «جان ویک ۴» به نمایش درمی آید.

تولید نسخه سینمایی «آکیرا» با تهیه کنندگی لئوناردو دی کاپریو

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، آی سینما: تایکا وایتیتی نسخه سینمایی زنده «آکیرا» را بر اساس انیمه مانگای کلاسیک ژاپنی کارگردانی می کند و امروز اعلام شد تاریخ اکران این فیلم ۲۱ می سال ۲۰۲۱ خواهد بود. لئوناردو دی کاپریو تهیه کننده این فیلم است و همزمان با «جان ویک ۴» به نمایش درمی آید.

«آکیرا» اولین بار در سال ۱۹۸۲ متولد شد، وقتی کاتسوهیرو موتومو ساخت این سریال انیمه را آغاز کرد و تا دهه ۱۹۹۰ ادامه داد. او در سال ۱۹۸۸ یک نسخه سینمایی هم ساخت . داستان اولیه در توکیوی بعد از آخرالزمان روایت می شد و درباره نوجوانی به نام تتسو بود که توانایی دورجنبانی داشت و متوجه می شد این قدرتش دنیا را تهدید می کند.

نسخه سینمایی که در سال ۱۹۸۸ اکران شد، به یک نماد فرهنگ پاپ تبدیل شد و تعداد مخاطبان انیمه در آمریکا را بیشتر کرد. در بسیاری از فیلم ها و سریال های تلویزیونی به این انیمه مشهور ارجاع داده شده است.

تبدیل این انیمه به فیلم غیر انیمیشن سال ها در هالیوود مورد توجه بوده و آخرین بار در سال ۲۰۱۲ تولید فیلم بر اساس آن لغو شد. همیشه قرار بوده نسخه آمریکایی این انیمیشن ساخته شود، اما وایتیتی قیمت د دارد از بازیگران آسیایی در ساخت فیلم استفاده کند.

9417

منبع ای سینما
ثبت نظرات
captcha