پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۲۶۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیر شبکه پنج: تمام عوامل پخش سخنان جنجالی یک مداح برکنار شدند

مدیر شبکه پنج: تمام عوامل پخش سخنان جنجالی یک مداح برکنار شدند جواد رمضان نژاد ی-بلوچی روچ گفت: اعتقاد قلبی ما، تقویت فضای برادری است و اتفاق اخیر هیچ سنخیتی با اهداف سازمانی ما نداشت.

مدیر شبکه پنج: تمام عوامل پخش سخنان جنجالی یک مداح برکنار شدند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، روز گذشته صحبت های یک مداح در ابتدای مراسم مولودی خوانی به مناسبت میلاد امام حسن(ع) موجب واکنش های بسیاری شد تا جایی که مدیران شبکه پنج مجبور به عذرخواهی شدند. حالا جواد رمضان نژاد در یک گفت وگو درباره عاملان این اتفاق گفته: به رغم اینکه در بررسی به عمل آمده، محرز گردید این اتفاق عامدانه نبوده و مداح بدون هماهنگی چنین حرکتی را رقم زد، اما برای حفظ حریم اعتقادات برادران اهل سنت، کلیه عوامل دخیل در این ماجرا از کار برکنار شدند تا پیشگیری لازم جهت عدم تکرار چنین اتفاقاتی انجام گیرد.

مدیر شبکه پنج سیما ادامه داد: برادران و خواهران اهل سنت عزیز ما هستند و همواره در برنامه های مختلف شبکه رویکرد وحدت افزایی با جدیت وجود داشته و دارد.

وی افزود: این اتفاق واقعا یک استثنا بود و حتی هیاتی که مراسم در آن برگزار می شد نیز در بیانیه ای که داده رسما عذرخواهی کرده است.

رمضان نژاد تاکید کرد: از فعالان دلسوز و نخبگان جامعه، به ویژه عزیزان اهل سنت، انتظار یاری رسانی در جهت تقویت نگاه اخوت و وحدت در سیمای ملی را داریم و خودمان را عاری از خطا و اشتباه نمی دانیم.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha