قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۲۲۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

با صدور پیامی تاکید شد؛

آزادسازی خرمشهر روایت تاریخ پرافتخار مقاومت ملت ایران است

اردبیل – استاندار اردبیل تاکید کرد که آزادسازی خرمشهر روایت تاریخ پرافتخار مقاومت ملت ایران است.

آزادسازی خرمشهر روایت تاریخ پرافتخار مقاومت ملت ایران است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، اکبر بهنام جو با صدور پیامی به مناسبت سوم خرداد، روز مقاومت، ایثار و پیروزی را به مردم ولایی استان به ویژه رزمندگان جانبازان، آزادگان و خانواده های معظم شهدا تبریک گفت.

در پیام استاندار اردبیل آمده است: «سوم خرداد، یادآور حماسه آفرینی ها و دلاوری های مردان خالص و پاکی است که در راه دفاع از شرف و ارزش های ایران عزیز اسلامی با صلابت و استواری ایستادند از وجود خویش گذشتند و با شجاعت و شهامت شأن حاضر نشدند وجبی از خاک این سرزمین را به دست دشمن بسپارند. آزادسازی خرمشهر، تاریخ پرافتخار مقاومت ملتی را روایت می کند که در نهایت مظلومیت اما با روحیه جهادی و شهادت طلبی برای صیانت از اسلام ناب ونیز عزت و تمامیت ارضی خود جانفشانی نمود و عظمت الهی اش را در تاریخ ماندگار ساخت.

این جانب با گرامی داشت یاد و خاطره تمامی شهدای گرانقدر، خصوصاً شهدای عملیات پیروزمند بیت المقدس، فرارسیدن سوم خرداد روز مقاومت، ایثار و پیروزی را به مردم ولایی استان به ویژه رزمندگان جانبازان، آزادگان و خانواده های معظم شهدا تبریک و تهنیت می گویم و از درگاه پروردگار متعال توفیق صیانت از آموزه های این حماسه بزرگ، حفظ آرمان های حضرت امام راحل (ره) و شهیدان والامقام را خواستارم».

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha