قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۲۲۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مجلس کارنامه موفقی در زمینه معیشت مردم ندارد

امام جمعه اندیمشک گفت: مجلس کارنامه موفقی در زمینه معیشت مردم و قوانین بازدارنده برای جلوگیری از رانت، دلال بازی، قاچاق کالا و گرانی نداشته و بسیار ضعیف عمل کرده است.

مجلس کارنامه موفقی در زمینه معیشت مردم ندارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اندیمشک، حجت الاسلام سید مصطفی حسینی نوری در خطبه های این هفته نماز جمعه اندیمشک با اشاره به وضعیت نامناسب اقتصادی مردم، اظهار کرد: کمر مردم شکسته و افزایش قیمت مسکن بیداد می کند و هر کس قیمت دلخواه خودش را ارائه می کند و هیچ نظارتی هم بر آن نیست، آشفتگی در این بازار آرامش مردم را بر هم زده است.

وی افزود: دولت سال گذشته برای اینکه بتواند به اقشار آسیب پذیر کمک کند ارز 4200 تومانی را اختصاص داد، مهم ترین دلیل دولت برای ارائه آن جلوگیری از افزایش قیمت ها بود اما دولت نتوانست به این هدف خود نزدیک شود.

حسینی نوری با اشاره به اهمیت همکاری دولت و مجلس، عنوان کرد: بازار کشور در تلاطم است، دولت به این نتیجه رسیده تخصیص ارز 4200 تومانی اشتباه بوده و آرام آرام در حال حذف آن است، دولت می تواند سود حاصل از آن را بین اقشار کم درآمد تقسیم کند.

وی گفت: مجلس کارنامه موفقی در زمینه معیشت مردم و قوانین بازدارنده برای جلوگیری از رانت، دلال بازی، قاچاق کالا و گرانی نداشته و  بسیار ضعیف عمل کرده است.

امام جمعه اندیمشک با اشاره به بی توجهی مجلس، اظهار کرد: آنقدر که مجلس برای یک مجری وقت صرف کرد برای معیشت مردم وقت نگذاشته اند، مجلس تیغ برنده ای دارد به نظر می رسد تیغ برنده ی مجلس گم شده است.

وی در بخش دیگری گفت: امروز یادآور حماسه سوم خرداد است، دشمن روی دیوار های خرمشهر نوشته بود که ما آمده ایم که بمانیم، اما مجاهدت مردم ما خرمشهر را بعد از حدود 500 روز آزاد کرد.

وی افزود: اگر همان فداکاری های زمان جنگ هم وجود داشته باشد، قطعا هیچ قلدری نمی تواند چشم طمع به این نظام اسلامی داشته باشد.

وی افزود: قدرت موشکی یکی از مولفه های مهم دفاع هر کشور است، چرا در حوزه موشکی بدنبال مذاکره هستند؟! هر مذاکره ای در این حوزه مغایر با امینت ملی ما است.

در پایان خردادماه مصادف با راه اندازی سازمان خبیث و جنایتکار مجاهدین است، در هیچ آیین و مذهبی خیانتکار جایی ندارد، این گروه منافقین هم در هیچ جایی از مردم ایران جایی ندارد و آن ها را خائن می دانیم.

انتهای پیام/

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha