قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۲۲۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

امام جمعه موقت ورامین:

آزادسازی خرمشهر از رخدادهای کم نظیر تاریخ انقلاب اسلامی است

ورامین- امام جمعه موقت ورامین گفت: آزادسازی خرمشهر از رخدادهای کم نظیر تاریخ انقلاب اسلامی است.

آزادسازی خرمشهر از رخدادهای کم نظیر تاریخ انقلاب اسلامی است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام سید محسن محمودی در خطبه های نماز جمعه امروز ورامین طی سخنانی ضمن گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: در ۳ خرداد خرمشهر در عملیات بیت المقدس آزاد شد.

وی گفت : این واقعه از نظر تاریخی نقطه عطف تاریخ جنگ ایران و عراق است، آزادسازی خرمشهر از رخدادهای کم نظیر در تاریخ انقلاب اسلامی بود، در آزادسازی خرمشهر حدود ۱۶ هزار عراقی کشته و زخمی شدند و ۱۱ هزار نیروی عراقی به اسارت در آمدند ۵۵۰ تانک و خودروی رزمی دشمن نابود شد و ۱۰۵ تانک و خودرو رزمی به غنیمت گرفته شد، صدام گفته بود اگر ایرانی ها خرمشهر را پس بگیرند کلید بصره را نیز به آنها خواهیم داد که به قولش عمل نکرد، شهید جهان آرا فرمانده سپاه خرمشهر یک جمله معروفی دارد که گفت مواظب باشید ایمانتان سقوط نکند.

وی با بیان اینکه دشمن در جنگ نرم می خواهد با راه اندازی فضای مجازی اخلاق جوانان ما را هدف قرار داده است، گفت: این ماهواره ها کجا را هدف گرفته اند جولان زنان بدحجاب بدتر از بی حجاب در سطح شهر و آلوده کردن جوانان با چه هدفی صورت می گیرد، هدف دشمن از ترویج روابط نامشروع چیست.

امام جمعه موقت ورامین گفت: چرا ما در خوابیم چرا برخی مردم ما در خواب به سر می برند چرا برخی مسئولین ما هنوز خواب هستند و چرا هشدارهای رهبری را جدی نمی گیرند. شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی فضای مجازی جای عقده گشایی نیست، چرا در حوزه امر به معروف و نهی از منکر بی تفاوت شده ایم بسیجیان عزیز ماده ۱۷ قانون امر به معروف و نهی از منکر می گوید سازمان بسیج مستضعفین موظف است با به کارگیری آحاد بسیجیان قوانینی را به فرهنگ سازی کند و امر به معروف و نهی از منکر در برنامه های آن اعلام شده است.

امام جمعه موقت ورامین افزود: در تبصره ۳ نیز امر به معروف موظف به برگزاری آموزش برای بسیجیان به عنوان ضابط امر به معروف تعریف شده است.

وی با اشاره به اینکه جمعه آینده روز جهانی قدس است، گفت: روز قدس روز دفاع از فلسطین است و ۴۰ سال از این اقدام تاریخی نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس می گذرد و امروز این روز به فرهنگ در جوامع اسلامی مبدل شده و باید همه از فلسطینی که پاره تن جهان است دفاع کنیم و در برابر توطئه های استکبار جهانی بایستیم لذا جمعه آینده ساعت ۱۱ صبح از میدان امام حسین (ع) ورامین این راهپیمایی عظیم برگزار خواهد شد که ان شااله شاهد حضور باشکوه و انقلابی مردم مومن خواهیم بود.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha