پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۲۱۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آمریکا تا زمانی که مقاومت وجود دارد دست از سر ما و منطقه بر نمی دارد

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان شرقی گفت: آمریکا تا زمانی که مقاومت وجود دارد دست از سر ما بر نمی دارد و البته تا مادامی که مقاومت باشدT آمریکا هم هیچ غلطی نمی تواند بکند.

آمریکا تا زمانی که مقاومت وجود دارد دست از سر ما و منطقه بر نمی دارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از تبریز، علی اصغر عباسقلی زاده امروز در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه در مصلای اعظم امام خمینی(ره) تبریز اظهار کرد:جنگ تحمیلی در راستای تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی و برای مقابله با پیشرفت این انقلاب از سوی دشمن اتفاق افتاد.

وی افزود: دشمنان از ابتدای انقلاب دست به هر توطئه ای زدند تا انقلاب را از بین ببرند ولی اراده پروردگار بر این بود تا این انقلاب پابرجا بماند و زمینه ظهور فراهم شود. 

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان شرقی با اشاره به پیروزی انقلاب در همه برهه ها و شکست دشمن تصریح کرد: از ۳۱ شهریور سال ۵۹، صدام بعثی با تحریک دشمنان انقلاب اسلامی به ایران حمله کرد چراکه آنها گمان می کردند ایران بدون پشتوانه و بدون حامی است و می توان به راحتی آن را از بین برد. 

وی ادامه داد: صدام در کل جنگ تحمیلی به استکبار و کشورهای جهان خوار شرق و غرب اعتماد کرد و این جنگ را شروع کرد ولی در عوض ملت ایران با تکیه بر خداوند و اتکا به مردم خود و مدیریت پیامبرگونه امام رحمت الله به پیروزی دست یافت چراکه ملت ایران معتقد به وعده خداست. 

عباسقلی زاده با تاکید بر نصرت و امدادهای غیبی بر پروردگار در بخش های مختلف انقلاب گفت: در جنگ جهانی اول و دوم و سایر جنگ ها یکسری کشورها علیه چند کشور دیگر بودند ولی دفاع مقدس متفاوت تر بود به طوریکه ۴۵ کشور علیه یک کشور مظلوم با انقلاب نوپا بود. 

وی ادامه داد: ۳۷ فتنه جنگی آمریکا روی زمین انجام گرفته که کل دنیا را با مشکل روبه رو کرده است ولی ایران اجازه تاثیرگذاری چنین فتنه هایی را نداد. 

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان شرقی با اشاره به حضور 45 کشور در دفاع مقدس گفت: ما از 45 کشور اسیر داشتیم ولی با عامل ایمان، توکل بر خدا، اطاعت از رهبری، حفظ وحدت و انسجام بین مردم و نیروهای مسلح به پیروزی دست یافتیم. 

وی خاطرنشان کرد: به قدری صدام بعثی را تحریک کرده بودند که گمان می کرد طی ۱۰ رور ایران را شکست می دهد. 

عباسقلی زاده متذکر شد: طولانی ترین جنگی که به بشریت تحمیل سده است، همین دفاع مقدس بود که کلیه کشورهای استکبار علیه یک کشور مظلوم بودند. 

وی افزود:جنگ هشت سال دفاع مقدس با رعایت قوانین بشریت توسط ایران انجام گرفت از این رو با اینکه جنگ هشت سال طول کشید ولی کمترین تلفات را برای ما به دنبال داشت.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان شرقی بیان کرد: شعار صلح و آتش بس توسط بعثی ها اعلام شد و این به خاطر هراس از قدرت ایران بود و ترس سرنگونی خود صدام را داشتند. 

وی با تاکید بر امنیت فعلی کشور که مدیون شهدا و فداکاری ایثارگران است، گفت: اقتدار امروز کشور مدیون مجاهدت های مردم است و به حق  تجربیات دفاع مقدس است که ما را همیشه نجات می دهد. 

عباسقلی زاده اذعان داشت: ایجاد داعش برای اختلافات بین مسلمانان و قتل عام منجر شده بود تا استکبار جهانی به به زعم خود به اهداف شوم خود دست یابد ولی باز هم این تدابیر رهبر معظم انقلاب بود که همه را نجات داد. 

وی افزود: باید به رهبر، مردم و نیروهای مسلح خود افتخار کنیم و باید شاکر این ایمان، قدرت و وحدت و وفاداری باشیم که پاداش آن انقلاب اسلامی بود. 

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان شرقی ابراز کرد: ولیعهد عربستان سعودی به صراحت اعلام کرده است که باید جلوی این انقلاب را بگیریم . 

وی بیان کرد: افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی در کل دنیا ملموس بوده و کشورهای زیادی رویکرد خود را منطبق بر اصول جمهوری اسلامی می کنند. 

عباسقلی زاده خاطرنشان کرد: آمریکا تا زمانی که مقاومت وجود دارد دست از سر ما بر نمی دارد و البته تا مادامی که مقاومت باشد، آمریکا هم هیچ غلطی نمی تواند بکند. 

وی یادآور شد: البته همان کشورهایی که زمانی پشتیبان صدام بعثی بودند الان پشتیبان عربستان سعودی علیه مردم مظلوم یمن هستند. 

انتهای پیام/۶۰۰۲۷/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha