پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۱۷۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فارس من| جذب ۲۵ هزار دانشجومعلم جدید در دانشگاه فرهنگیان

مدیرکل امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش گفت: سازمان اداری و استخدامی در ۳۱ اردیبهشت امسال، سهمیه جدید جذب دانشجو در دانشگاه فرهنگیان را ۲۵ هزار نفر اعلام کرد.

فارس من| جذب ۲۵ هزار دانشجومعلم جدید در دانشگاه فرهنگیان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، یارمحمد حسین بُر مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش در گفت وگو با در واکنش به درخواست مخاطبان این خبرگزاری در سامانه «فارس من» مبنی بر «آموزش و پرورش پویا با استخدام معلمین تحصیلکرده از دانشگاه های برتر» با بیان اینکه سازمان اداری و استخدامی در ۳۱ اردیبهشت، سهمیه دانشگاه فرهنگیان را ابلاغ کرد، اظهار کرد: ۲۵ هزار ردیف برای دانشگاه فرهنگیان در نظر گرفته شده است.

وی در ادامه اضافه کرد: دو نوع ردیف استخدامی داریم، یکی مربوط به دانشجویان متعهد خدمت و دیگری نیز استخدام آزاد یا از طریق ماده ۲۸ است. 

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش اظهار ادامه داد: هنوز ردیف جذب آزاد یا ماده ۲۸ ابلاغ نشده است که احتمالا نتیجه به زودی اعلام می شود. 

حسین بُر گفت: در این خصوص برای آزمون ها مشکل خاص و حادی به وجود نخواهد آورد و برگزاری زمان آزمون ها متعاقباً توسط سازمان اداری و استخدامی اعلام می شود.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha