پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۱۶۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اهدای 65 سری جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش شهرضایی/کمک 2 میلیاردی کمیته امداد به زوج ها

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرضا گفت: 65 سری جهیزیه و 15 فقره هدیه ازدواج در یک سال گذشته به مددجویان زیر پوشش این نهاد حمایتی در شهرضا اعطا شد.

اهدای 65 سری جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش شهرضایی/کمک 2 میلیاردی کمیته امداد به زوج ها

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عبدالرزاق میرزایی امروز در شهرضا با اشاره به برگزاری کلاس های توجیهی، نحوه مدیریت زندگی و همسرداری توسط واحد فرهنگی این نهاد برای نوعروسان اظهار داشت: هدف از ارائه این خدمات توسط کمیته امداد ترویج ازدواج آسان و کمک به ازدواج فرزندان خانواده های نیازمند و مددجویان است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرضا با بیان این که 65 سری جهیزیه و 15 فقره هدیه ازدواج در یکسال گذشته به مددجویان زیر پوشش این نهاد حمایتی در شهرضا اعطا شد، افزود: برای جهیزیه نوعروسان و هدیه ازدواج به جوانان زیر پوشش کمیته امداد شهرضا 2 میلیارد و 820 میلیون ریال پرداخت شد که برای نوعروسان مبلغ 40 میلیون ریال و برای دامادها 20 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

وی با بیان این که این نهاد حمایتی درسال 98 آمادگی مشارکت با خیران و سازمان های مردم نهاد به منظور تهیه و توزیع سبد کالای غذایی را دارد، گفت: کمک مالی به خانواده های کم بضاعت، کمک به امر ازدواج فرزندان تحت پوشش در شرایط سنی مناسب، جلوگیری از آسیب های اجتماعی، تهیه اقلام ضروری و اولیه زندگی از جمله رویکردهای مهم این نهاد است.

میرزایی با بیان این که 3 هزار و 90 خانوار مستمری بگیر با 5 هزار و 876 نفر زیر پوشش کمیته امداد شهرضا قرار دارند، تصریح کرد: مردم نیکوکار برای کمک به تامین جهیزیه دختران نیازمند این نهاد می توانند از طریق سامانه آسان پرداخت #0317*8877* و شماره کارت  6037997950022591  اقدام کنند.

انتهای پیام/63101/ج20/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha