پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۱۶۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تمام مدارس به سیستم گرمایشی استاندارد مجهز می شوند

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت: براساس برنامه ریزی انجام شده تا دو سال آینده تمام مدارس استان اردبیل به سیستم گرمایشی استاندارد مجهز می شوند.

تمام مدارس به سیستم گرمایشی استاندارد مجهز می شوند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اردبیل، دولت لطفی در جلسه شورای آموزش و پرورش استان اردبیل اظهار کرد: در سال های اخیر منابع مناسبی برای استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس اختصاص داده شده که اگر این تخصیص ها تا دو سال آینده ادامه پیدا کند ما هیچ مدرسه غیراستاندارد از نظر سیستم گرمایشی نخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه به هیچ وجه به مدارس غیرانتفاعی فاقد تجهیزات و امکانات گرمایشی استاندارد مجوز فعالیت ارائه نمی شود، افزود: تمامی مدارس غیردولتی موظف هستند ظرف یک سال آینده سیستم گرمایشی خود را استاندارد کرده تا شاهد وقوع حوادث ناگوار در این حوزه نباشیم.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل ادامه داد: هر چند صاحبان برخی واحد آموزشی غیردولتی در این زمینه مقاومت می کنند، اما ما آماده تحویل بخاری های هرمتیک به مدارس هستیم تا به سهولت و راحتی از این سامانه گرمایشی در مدارس استفاده شود.

لطفی با بیان اینکه تعداد کمی از مدارس غیردولتی به سیستم گرمایشی استاندارد مجهز شده اند، گفت: همچنان از ۹۱۷ مدرسه غیردولتی و پیش دبستانی استان بیش از ۷۰۰ واحد سیستم گرمایشی غیراستاندارد دارند که باید هر چه سریع تر این واحد های آموزشی به سیستم گرمایشی مناسب مجهز شوند.

انتهای پیام/3463/526

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha