پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۱۶۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرماندار نکا: برداشت غیرمجاز شن و ماسه مشکلات اساسی نکاست

فرماندار نکا گفت: در وضعیت شن و ماسه مشکل داریم و باید با جدیت وارد و از برداشت غیرمجاز جلوگیری شود که مشکل اساسی است.

فرماندار نکا: برداشت غیرمجاز شن و ماسه مشکلات اساسی نکاست

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از شهرستان نکا، عبدالجواد توحیدی مقدم، پنج شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان نکا در سالن اجتماعات فرمانداری اظهار کرد: تعامل و همراهی مردم و مسؤولان،  گامی برای افزایش بهره وری است.

وی افزود: دین اسلام به ابعاد اجتماعی و دینی پرداخته است و اگر همه مردم و مسؤولان ما حقوق مختلف را رعایت کنند می توان امیدوار بود و به وظایف خود به درستی عمل کرد.

فرماندار نکا ادامه داد: وظایف ما اشراف داشتن و عمل در چهارچوب قانون است؛ اما باید حد وسط رعایت شود و آنگونه سخت گیرانه نباشد که نگران کننده باشد و باید نگاه اعتدالانه داشته باشیم.

توحیدی مقدم بیان داشت: ما حاکمان جامعه هستیم و باید اداره مسائل مهم را برعهده گرفته و اشراف کامل بر حوزه فعالیت داشته و برنامه کلی در مورد تولید ارائه و در سال رونق تولید تسهیل گر بوده و کمک شود تا رونق اتفاق بیفتد.

وی اضافه کرد: تولیدکننده باید تولید، نخبگان از علم استفاده کنند و مسؤولان با قوانین وارد عمل شوند و مردم با تعصب از کالای ملی و داخلی حمایت کنند تا رونق تولید اتفاق افتاده و همه از آن منتفع شوند.

فرماندار نکا با اعلام اینکه اعتماد اجتماعی، بعنوان سرمایه باید حفظ شود و در این بخش باید تلاش شود؛ خاطر نشان کرد: برخی موارد باید مسائلی فرهنگ عامه شود و همه باید تلاش و فرهنگ سازی کنند و مدیریت کارا و هدفمند داشته و از ظرفیت ها استفاده کنند تا رونق ایجاد شود.

این مسؤول تصریح کرد: تحریم ایران اسلامی و انقلاب ما بعد از پیروزی نظام اتفاق افتاد و سالهاست که با تحریم دست و پنجه نرم می کنیم؛ ولی امسال دشمن با همه توان آمده است. و لذا ما باید با توان همه جانبه برای مقابله با دشمن وارد میدان شویم.

توحیدی مقدم با اشاره به سیل اوایل سال گفت: سیل با بهترین شکل ممکن مدیریت شد و باید قدردان باشیم و در ادامه کار آرایش فکری مناسب داشته و تکلیف و وظایف خود را بدانیم و براساس وظایف رفتار و عمل کنیم.

وی افزود: برخی موارد باید اصلاح و ویرایش شود و نقاط قوت، قوت بیشتری گرفته و نقاط ضعف برطرف و براساس سیاست دولت و نظام، کار شود و در استفاده درست از ظرفیت بخش دولتی و خصوصی و تسهیل گر امور باشیم .

فرماندار نکا در ادامه سخنان خود با بیان اینکه نظارت بر پروژه ها با قوت در دستور کار است؛ خاطر نشان کرد: بازدیدهای تیمی انجام می شود و مدیر باید توان سهم خواهی داشته و اکتفا به بودجه شهرستان نکنند.

توحیدی مقدم گفت: عدم تعطیلی واحدها  مورد تأکید است و از مسائل مهم است و باید از تعطیلی واحدهای تولیدی جلوگیری شود چرا که تعطیلی واحد و راه اندازی دوباره مشکلات بیشتری به همراه دارد و اتاق اقتصادی ما اتاق جنگ ماست و نباید تعطیلی اتفاق بیفتد و نباید شکاف ایجاد شود.

وی افزود: مسؤولان هر نوع مشکلات کوچک را و هرچیزی را به فرمانداری ارجاع ندهند و امورات را اداره کنید و اختلافات کوچک را در داخل حل و فصل کنید.

فرماندار نکا در پایان از شهرستان نکا به عنوان شهری امن نام برد و گفت: در بحث سرقت، از امن ترین شهرستان های استان و بهترین شهرستان در کاهش جرائم خشن هستیم و تلاش فراوان در این بخش انجام شده است.

انتهای پیام86002

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha