قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۱۵۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فارس من| باقری: حضور مداوم ماموران پلیس راهور در مسیر میدان بار ساری

رئیس پلیس راهور مازندران گفت: مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی در این مسیر حضور مداوم دارند تا شاهد ترافیک سنگین نباشیم.

فارس من| باقری: حضور مداوم ماموران پلیس راهور در مسیر میدان بار ساری

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از مازندران، مخاطبان این رسانه با ثبت سوژه ای با عنوان «ترافیک سنگین روزانه به واسطه جابجا نکردن میدان تره بار ساری» خواستار پیگیری در این زمینه شدند، آنان در توضیح این سوژه عنوان کردند: اگر تاکنون قصد گذر از ساری و عزیمت به شرق مازندران را داشته اید، بی شک از کمربندی غربی این شهرستان عبور کرده اید و در این میان ترافیک سنگین این کمربندی شما را نیز آزرده است؛ امری که در صدر عوامل موجب شد تا مسؤولان به فکر جابه جایی این میدان از این مکان به مکان دیگری بیفتند.

پروژه ساخت میدان میوه و تره بار در سال 86 و با حجم حمایتی قابل توجه مسؤولان آن زمان کلنگ زنی شد، امری که با گذشت 10 سال از آن متاسفانه در کمال ناباوری تاکنون به مرحله بهره برداری و اتمام نرسیده است.

رئیس پلیس راهور مازندران درباره ترافیک کلافه کننده این محور ، اظهار کرد: معمولا در فصل برداشت مرکبات و هلو به دلیل ازدحام خودروهایی که باید به میدان میوه و تره بار دسترسی پیدا کنند شاهد ترافیک طولانی در این محدوده هستیم.

مهدی باقری با اشاره به حضور مداوم مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی در این مسیر، گفت: امیدواریم هرچه سریع تر عملیات انتقال میدان میوه و تره بار ساری انجام شود تا شاهد کاهش بار ترافیکی در این مسیر پرتردد ساری باشیم.

پیش از این فرماندار ساری اعلام کرد: کمتر از 6 ماه دیگر باید میدان میوه و تره بار از محل فعلی نقل مکان کند.

عباسعلی رضایی افزود: اگر میدان میوه و تره بار تکمیل نشد پس از اتمام مهلت تعیین شده اجازه فعالیت را به آنها نمی دهم.

ترافیک این محدوده از مسیر مرکز استان به حدی آزاردهنده است که در برخی مواقع به ساعت ها می کشد که لازم است تدبیری در این زمینه اندیشیده شود.

انتهای پیام/86034/ج

 فرماندار ساری با اعلام اینکه کمتر از 6 ماه دیگر میدان میوه و تره بار ساری باید از محل فعلی نقل مکان کند،گفت: اگر میدان بار تکمیل نشده است پس از اتمام مهلت تعیین شده اجازه فعالیت به آنها را  نمی دهم.

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha