پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۱۵۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اردوي تداركاتي جودوكاران قم براي قهرماني ايران

رئيس هیأت جودو، جوجيتسو، كوراش و دفاع شخصي استان قم از تشكيل اردوي آماده سازي تيم جودو جوانان قم براي قهرماني كشور خبر داد.

اردوي تداركاتي جودوكاران قم براي قهرماني ايران

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مجید متقی امروز در گفت وگو با در قم، اظهار کرد: جودو قم در بخش های آقایان و بانوان با بهره گیری از همکاری و تعامل بخش ها و کومیته های زیر مجموعه خود و همچنین دانش و تجربه مربیان توانمند این هیات، مسیر موفقی را در پیش گرفته و آینده درخشانی خواهد داشت.

وی با اشاره به پیشرفت جودو قم در بخش بانوان، اضافه کرد: زحمات و تلاش های همکارانم در بخش بانوان به واسطه تحول در جودو زنان قم قابل تقدیر است، ضمن اینکه اخیرا خانم سیما شاهزاده نایب رئیس بانوان هیأت با حضور در  جلسه تخصصی طرح درس و طراحی تمرین ویژه استعدادیابی یک گام دیگر برای تقویت جودو بانوان برداشته است.

رئیس هیأت جودو، جوجیتسو، کوراش و دفاع شخصی استان قم از آغاز اردوی تمرینی و آماده سازی تیم جودو جوانان قم  خبر داد و ابراز کرد: این اردو از هفته جاری به میزبانی سالن جودو مجموعه ورزشی تختی قم استارت زده شد و از بین نفرات حاضر در این اردو ترکیب تیم اعزامی قم به پیکارهای قهرمانی کشور مشخص می شود.

وی همچنین به تشکیل اردوی آماده سازی تیم جودو نونهالان قم اشاره و بیان کرد: این اردو در آکادمی جودو و زیر نظر استاد یوسف فرج اللهی و محسن قاسم لو آغاز شده، ضمن اینکه آقایان ایمانی و معصومیان نمایندگان کمیته فنی قم در مسابقات جودو انتخابی درون اردویی تیم های نونهالان و نوجوانان هستند.

وی از برگزاری رقابت های جام رمضان در آکادمی جودو نیز خبر داد و یاد آور شد: این مسابقات جنبه انتخابی داشت تا بهترین ها به اردوی اصلی تیم منتخب هیأت جودو، جوجیتسو، کوراش و دفاع قم دعوت شده و زیر نظر مربیان خود از هر نظر مهیای حضور موفق در مسابقات سال 1398 قهرمانی کشور شوند.

انتهای پیام / 78002

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha