قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۱۴۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

یک عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی:

مواضع صاحبان تریبون به گونه ای باشد که دشمن از آن سوء استفاده نکند

یک عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی با بیان این که «مواضع رسمی کشور از طریق رسانه های منتسب به حکوت یا مقامات رسمی اعلام می شود»، گفت: باید به افراد غیرمسئول در حوزه سیاست خارجی گوشزد و تذکر داده شود که اظهارات آن ها تا چه اندازه می تواند منافع ملی را به خطر اندازد.

مواضع صاحبان تریبون به گونه ای باشد که دشمن از آن سوء استفاده نکند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سیدافضل موسوی با انتقاد از اظهارنظر افراد غیرمسئول در حوزه سیاست خارجی، بیان کرد: موضع جمهوری اسلامی ایران درباره مسائل منطقه ای و سیاست خارجی باید از زبان مقامات رسمی کشور بیان شود نه برخی افراد و گروه های بعضاً تندرو.

وی در ادامه چنین ابراز عقیده کرد: البته آمریکا کاری کرده که هرجا منافعش به خطر افتد، مردم ستم دیده و آسیب دیده از اقدامات آمریکا، خوشحال می شوند، اما صاحبان تریبون نباید در این مسائل به گونه ای موضع گیری کنند که موجب سوء استفاده دشمن شود.

این نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی با بیان این که «هم در آمریکا و هم در ایران گروه های افراطی وجود دارند که بابت پیش آمدن تنش خوشحال هستند»، بیان کرد: مواضع رسمی از طریق رسانه های منتسب به حکوت یا مقامات رسمی اعلام می شود نه بوسیله گروه های تندرو.

وی با اشاره به این که «افرادی که بی توجه به تبعات حرف های خود درباره مسائل منطقه ای اظهارنظر می کنند، بعضاً به اندازه کافی سیاسی نبوده و تحلیل درستی از مسائل سیاست خارجی ندارند»، گفت: باید به این افراد گوشزد و تذکر داده شود که اظهارات آن ها تا چه اندازه می تواند منافع ملی را به خطر اندازد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha