پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۱۲۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آرایش جنگی غرب در برابر قدرت معنوی جوانان انقلابی ایران

یک فعال رسانه ای در یادداشتی به آرایش جنگی غرب در برابر قدرت معنوی جوانان انقلابی ایران پرداخته است.

آرایش جنگی غرب در برابر قدرت معنوی جوانان انقلابی ایران

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی رنگ آمیز طوسی از فعالان رسانه ای در یادداشتی با اشاره به اینکه دشمن با تمام توان رسانه ای و تبلیغاتی سعی در تخریب شاخص ها و تضعیف آن دارد، به آرایش جنگی غرب در برابر قدرت معنوی جوانان انقلابی ایران پرداخته است.

جنگ همواره تابع اسلوب ها و قواعد نظام مندی است که تقریباً قبل از آغاز هر نبرد، نتیجه را قابل پیش بینی می کند، لیکن گاه نیروهایی ورای چهارچوب های متداول با برهم زدن معادلات نتایجی خارق العاده به بار می آورد که در هیچ ساختار قابل فهمی نمی گنجد. هشت سال دفاع ایران در برابر تهاجم نیروهای بعثی با حمایت تمامی قدرت های جهان، به اذعان تمامی کارشناسان نظامی جهان چیزی شبیه معجزه بود که باعث شد همه متفکران و استراتژیست های دنیا به دنبال دلیل آن باشند.

قدرت معنوی، ایمان، روحیه شهادت طلبی و باورهایی که از ایمان و عمق وجود جوانان این مرزوبوم نشأت گرفته بود همان نیروی عجیبی است که همگان را مات این بازی یک طرفه کرده بود. پس ازآن بود که دشمنان و معاندان دریافتند که شکست این ملت از راه مقابله سخت و رویاروی ممکن نخواهد بود و تنها مفر آن ها برای ضربه به مردمان این آب وخاک، کاستن از قدرت معنوی جوانان این مرزوبوم است و در این سال های پس از جنگ کوشیدند تا با هر حربه ای این عامل پیروزی را تضعیف و راه را برای نفوذ آماده کنند.

اکنون پس از چهل سال و در گام دوم انقلاب هنوز همان قدرت معنوی است که  به مثابه سپری محافظ؛ موتور پیشران کشور عمل می کند و عامل مقاومت در برابر جنگ نرم و تحریم های همه جانبه غرب است.

 در این برهه از زمان و در برابر آرایش جنگی دشمن، بار دیگر باید با صف آرایی منظم نیروهای جوان، و صدالبته با همفکری و هدایت نیروهای باتجربه نسل اول انقلاب، با تقویت معنویت در میان طبقات مختلف جامعه به ویژه جوانان و نوجوانان به مصاف جبهه باطل رفت.

اما مصادیق این قدرت معنوی چیست؟ ایمان و باور به حقانیت نظام و انقلاب اسلامی، ولایت پذیری و اعتماد به رهبری ولی فقیه، روحیه شهادت طلبی و ایثار را می توان مؤلفه های قدرت معنوی دانست که تقویت آن ها می تواند باعث ایجاد نسلی انقلابی و مجاهد شود که هرگز سر تسلیم در برابر هیچ مستکبری فرود نیاورده و تا پای جان پای آرمان های خود خواهد ایستاد.

در آن سو نیز دشمن با تمام توان رسانه ای و تبلیغاتی خود سعی در تخریب این شاخص ها داشته و از هر ابزاری برای تضعیف آن ها استفاده می کند. این روزها با گشت وگذار در  شبکه های اجتماعی و فضای سایبری به راحتی می توان دریافت که این فضا به مهم ترین ابزار دشمن و آوردگاه این نبرد تمام عیار شده است. تولید محتوا و بازنشر گسترده آن با کمک موجی از اکانت های تلگرامی و اینستاگرامی و ربات های توئیتری که با اهداف مشخص مرزهای ایمان و باور جوانان را هدف گرفته و با ایجاد شبهات و شایعات، بزرگنمایی و اغراق در مشکلات و تخریب چهره های انقلابی و سوءاستفاده و سواری بر روی هر موج منفی، موفقیت هایی را نیز به دست آورده اند.

دراین بین وظیفه همه ماست که طبق فرموده پیشوایمان آرایش جنگی گرفته و از هر وسیله ای برای اعتلای قدرت معنوی کشور و دفاع از این شاه کلید پیروزی استفاده کنیم.

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha