قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۱۲۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

در بازدید از بیست وهفتمین نمایشگاه قرآن کریم

طیبی: آن چه در حوزه قرآن شعار می دهیم باید در حوزه عمل و اداره جامعه پیاده کنیم

رئیس جهاد دانشگاهی در حاشیه بازدید از بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن گفت: باید بتوانیم آن چه را در حوزه قرآن شعار می دهیم در حوزه عمل و اداره جامعه به منصه ظهور برسانیم.

طیبی: آن چه در حوزه قرآن شعار می دهیم باید در حوزه عمل و اداره جامعه پیاده کنیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حمیدرضا طیبی در حاشیه بازدید از بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با تاکید بر این موضوع که در فرصت کوتاهی که از نمایشگاه بازدید کردیم و چند غرفه را مشاهده کردم مثل همه سال ها نمایشگاه با شور و شعف خوبی در حال برگزاری است، اظهار کرد: شعار نمایشگاه "قرآن، معنای زندگی" است که این یک شعار بسیار مهم و کارآمد در زندگی ما است.

وی خاطرنشان کرد: نکته ای که در رابطه با این شعار باید به آن توجه کنیم این است که آن چه را در حوزه شعار می دهیم، باید بتوانیم به صورت عملیاتی در اداره جامعه پیاده کنیم و یک جامعه نمونه بر اساس آموزه های قرآنی بسازیم. جامعه ای مدرن و پیشرفته و این جامعه از طریق عمل به آموزه های قرآن حاصل می شود.

رئیس جهاد دانشگاهی یادآور شد: متأسفانه در برخی از موارد در حوزه عمل به قرآن دچار مشکل هستیم. مشکل این است که به آموزه های قرآنی گوش نمی دهیم اگر بدانیم که کل جهان قدرت خداوند است و خداوند علمش را در جهان به مرحله عمل درآورده است و ما مسلمانان باید به دنبال این باشیم که علم و دانش خود را بر اساس آموزه های قرآن بالا ببریم به سعادت و رفاه می رسیم و می توانیم این سعادت و رفاه را در خدمت به بشریت به کار بگیریم.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن تا چهارم خردادماه در مصلای امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha