پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۱۱۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی طراحی و در کل کشور اجرا می شود

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اهمیت مشارکت در رشد اقتصادی کشور گفت: نرخ مشارکت فارغ التحصیلان در کشور پائین است و برای ارتقاء آن نیازمند به مشارکت جمعی در بخشهای مختلف اقتصادی هستیم.

الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی طراحی و در کل کشور اجرا می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از تبریز، عیسی منصوری عصر امروز در سفر یکروزه به استان های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی در نشستی که با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اعضای دبیرخانه کار گروه اشتغال استان و مدیران، کارشناسان اشتغال و تعاون استان آذربایجان شرقی برگزار شد با اشاره به نقش کسب و کارهای خرد در اشتغال کشور  اظهار داشت: کسب و کارهای خرد بیشتر رشد می کنند و از بازدهی بیشتر و انحراف کمتری برخوردار بوده و سهم بیشتری را در اشتغال کشور به خود اختصاص داده اند.

وی با بیان اینکه نظام تامین مالی کشور متناسب سازی نشده است افزود: باید از طریق اشتغال به رشد اقتصادی برسیم.

منصوری با تاکید بر استفاده از ظرفیت های ویژه نهادها و موسسات موفق که بیشترین نقش را در اشتغال فراهم کرده اند، خاطرنشان کرد: انعطاف پذیری یکی از مولفه های مهم این موسسات است که توانسته نقش خود را در توسعه کسب و کار به خوبی ایفا کند.

معاون توسعه اشتغال وزارت با اشاره به اهمیت مشارکت در رشد اقتصادی کشور افزود: نرخ مشارکت فارغ التحصیلان در کشور پائین است و برای ارتقاء آن نیازمند به مشارکت جمعی در بخشهای مختلف اقتصادی هستیم.

منصوری با تاکید بر نقش مهم مشاغل خانگی در اقتصاد گفت: الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی طراحی شده است و آموزش های لازم ارائه شده و هم اکنون در 9 استان در حال اجرا است که امسال در کل کشور اجرایی خواهد شد.

 عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال پس از شرکت در نشست هم اندیشی که با حضور مدیریت شعب بانک رسالت استان آذربایجان شرقی و کمیسیون امور بانوان استانداری برگزار شد. پس از تبادل تفاهم نامه های همکاری بین بانک رسالت و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی جهت شرکت در جلسات کارگروه تخصصی اشتغال و ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان میاندوآب به مقصد آذربایجان غربی عزیمت کرد.
 

انتهای پیام/60002

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha