قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۱۰۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دستیار گوگل به مسافران مترو نیویورک خدمات می دهد / از اعلام نزدیک ترین قطار تا پشتیبانی از سیستم پرداخت و خرید بلیت

 دستیار گوگل تصمیم گرفته به امکاناتی جدید مجهز شده که به کاربران اجازه می دهد به راحتی از طریق سرویسهای "گوگل پی" و "اپل پی" به سیستم حمل و نقل نیویورک متصل شوند.

دستیار گوگل به مسافران مترو نیویورک خدمات می دهد / از اعلام نزدیک ترین قطار تا پشتیبانی از سیستم پرداخت و خرید بلیت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  دستیار گوگل تصمیم گرفته به امکاناتی جدید مجهز شده که به کاربران اجازه می دهد به راحتی از طریق سرویسهای "گوگل پی" و "اپل پی" به سیستم حمل و نقل نیویورک متصل شوند.

با توجه به این که از مدتی پیش این خبر اعلام شد که دستیار گوکل به زودی به سیستم حمل و نقل شهری متصل می شود، بالاخره این خبر به واقعیت پیوست و مردم نیویورک تمامی خدمات مسافرت های درون شهری را به واسطه دستیار گوگل دریافت خواهند کرد.

بر اساس اطلاعات اولیه، گوگل قادر خواهد بود وقتی ترن بعدی وارد می شود به کاربران اطلاع دهد و مسیرهای پیاده روی را برای رسیدن به ایستگاه ها اطلاع دهد.افزون بر این کاربران می توانند اطلاعات قطار بعدی را پیشاپیش درخواست کنند یا خط خاصی را مشخص کنند. این قابلیت روی گوشی های اندروید، بلندگوهای هوشمند و نمایشگرهای هوشمند نیز کار خواهد کرد.

سیستم پرداخت جدید گوگل در پلت فرم سیستم حمل و نقل نیز شامل، یک سیستم پرداخت بدون تماس است که با پشتیبانی از اپل پی  و کارت های NFC ،تا هفته آینده رونمایی می شود.

برای ارتقاء روش پرداخت جدید، گوگل نقشه های خود را نیز در چند هفته آینده به روز می کند تا نشان دهد که کدام مسیر سیستم گوگل پی را می پذیرد. در کنار نیویورک، این قابلیت به زودی وارد لندن و ملبورن می شود.  در مجموع گوگل می گوید که با بیش از 30 شهر در سراسر جهان کار می کند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha