قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۰۸۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آمادگی پارکینگ های سطح شهر برای پذیرش خودروها در شب های قدر

معاون شهردار قم گفت: پارکینگ های اطراف حرم، اطراف مسجد مقدس جمکران و سایر مکان های پرتجمع در شب های قدر آماده پذیرش خودروهای شهروندان هستند.

آمادگی پارکینگ های سطح شهر برای پذیرش خودروها در شب های قدر

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عباس ذاکریان در قم، اظهار کرد: جلسات متعددی با حضور دست اندرکاران بخش های مختلف شهرداری به منظور رفاه حال بیشتر شهروندان قم در شب های قدر برگزار شده است و مجموعه اقدامات گسترده ای در این راستا صورت می گیرد.
وی ادامه داد: در حوزه حمل و نقل، تاکسیرانی و اتوبوسرانی آمادگی های لازم در سطح شهر برای انتقال شهروندان به مراسمات لیالی قدر با محوریت حرم مطهر حضرت معصومه(س)، مسجد مقدس جمکران، مصلی قدس، مسجد خضر(ع)، گلزار شهدا، امامزاده ابراهیم (ع) و سید معصوم(ع) و ... صورت گرفته است.
معاون شهردار قم اضافه کرد: در شب های قدر هم اتوبوس های شهری و هم تاکسی های سواری برای نظم دهی بیشتر اقدام به جا به جایی شهروندان برای رسیدن به مراسمات و بازگشت از مراسمات می کنند.
ذاکریان در ادامه با اشاره به آمادگی پارکینگ های سطح شهر برای استقرار موتورسیکلت ها و خودروهای شهروندان در شب های قدر اذعان کرد: پارکینگ های اطراف حرم، اطراف مسجد مقدس جمکران و سایر مکان های پرتجمع در شب های قدر آماده پذیرش خودروهای شهروندان هستند و برای پارک موتورسیکلت ها نیز مکان های مشخصی در نظر گرفته شده است و از مردم خواهشمندیم موتورهای خود را در مکان های در نظر گرفته شده پارک کنند تا ترافیک روان شود.
وی بیان کرد: چون بعد از اتمام مراسم شب قدر شهروندان قصد بازگشت سریع به منزل برای خوردن سحری دارند تصمیم بر این است هزینه پارک خودروها در پارکینگ ها هنگام ورود آن ها به پارکینگ دریافت شود تا موقع خروج از پارکینگ ترافیک ایجاد نشود و شهروندان بتواند به راحتی و سرعت از پارکینگ خارج شده به منزل بازگردند.
 
انتهای پیام/   

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha