پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۹۰۷۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

امدادرسانی به 550 نفر در سیل روز گذشته خراسان جنوبی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به اینکه امدادرسانی ها در برخی از مناطق استان همچنان ادامه دارد، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته بیش ۵۵۰ نفر آسیب دیده از سیل در پنج شهرستان خراسان جنوبی امدادرسانی شدند و در این مدت ۱۱ نفر از مرگ نجات پیدا کردند.

امدادرسانی به 550 نفر در سیل روز گذشته خراسان جنوبی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به اینکه امدادرسانی ها در برخی از مناطق استان همچنان ادامه دارد، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته بیش ۵۵۰ نفر آسیب دیده از سیل در پنج شهرستان خراسان جنوبی امدادرسانی شدند و در این مدت ۱۱ نفر از مرگ نجات پیدا کردند.

محمد رحیم شهریاری افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته در پی بارندگی های اخیربه بیش از ۶۰ مورد حادثه در شهرستان های سربیشه، درمیان، فردوس، نهبندان، طبس و بیرجند امداد رسانی شده که بیشتر این موارد مربوط به سربیشه و درمیان است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۵۵۰ نفر از خدمات امدادی بهره مند شده اند، اظهار کرد: در روستای شیرگ سربیشه ۳۵۰ نفر از خدمات اسکان اضطراری بهره مند شدند.

وی با اشاره به اینکه در روستاهای خراسان جنوبی طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۱ نفر نجات پیدا کردند، ادامه داد: از این ۱۱ نفر شش نفر در درمیان، دو نفر در ارتفاعات روستای خرو طبس و سه نفر در سربیشه بودند.

وی از اعزام تیم امداد هوایی به شهرستان درمیان خبر داد و گفت: چهار نفر از حادثه دیدگان در روستای قوزشک شهرستان درمیان در محاصره سیلاب بودند که توسط امداد هوایی به منطقه امن انتقال یافتند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی افزود: تیم های اعزامی هلال احمر به مناطق آسیب دیده از سیلاب روز گذشته ۳۹ تیم با ۱۲۰ نفر امدادگر بودند و تجهیزاتی چون انواع موتور پمپ برای تخلیه آب به همراه داشتند.

شهریاری با اعلام اینکه ۷۰ چادر در روستای شیرگ آقا سربیشه برای اسکان آسیب دیدگان توزیع شده است، اظهار کرد: تا کنون ۲۰۵ بسته غذایی ۷۲ ساعته، ۷۰ دستگاه چادر، ۱۰۰ تخته موکت و ۴۵۰ تخته پتو بین اهالی مناطق سیل زده استان توزیع شده است.

وی با اشاره به اینکه امدادرسانی ها در برخی از مناطق استان همچنان ادامه دارد، یادآور شد: خودروی ارتباطات و هشت دستگاه لجن کش صبح امروز به روستای شیرگ آقا اعزام شده که هم اکنون تخلیه آب از منازل با ۲۲ دستگاه انواع موتور پمپ در حال انجام است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha