پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۸۵۸۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جهاد دانشگاهی دانشگاه هنر اقدام کرد

ایجاد مدرسه تابستانی هنر

مرکز آموزش های تخصصی کاربردی جهاد دانشگاهی هنر در راستای تأمین نیازهای کودکان و نوجوانان گروه سنی ۷ تا ۱۷ سال و به منظور غنی سازی اوقات فراغت آنها در فصل تابستان، اقدام به ایجاد مدرسه تابستانی هنر کرده است.

ایجاد مدرسه تابستانی هنر

مدرسه تابستانی مرکز آموزش های تخصصی کاربردی جهاد دانشگاهی هنر با برگزاری ۹ دوره مهارتی و آموزشی سعی در غنی سازی هر چه بیشتر اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در تابستان سال جاری دارد.

این مرکز به پشتوانه کادر مجرب خود، این مدرسه را در دوره های آموزشی نقاشی، سفال، تصویرسازی، عکاسی، نقاشی شیشه، نمایش خلاق، عروسک سازی، خوشنویسی و زبان انگلیسی دایر کرده است که بر طبق جدول زمانبندی آموزشی، شنبه تا چهارشنبه هر هفته در ایام تابستان به تفکیک هر یک از این دوره ها، کودکان و نوجوانان علاقه مند را تحت پوشش خود قرار خواهد داد.

بر این اساس علاقه مندان به شرکت در تمامی دوره های آموزشی در نظر گرفته شده در این مدرسه تابستانی، می توانند از تسهیلات ۲۵ درصدی تخفیف شهریه مرکز استفاده کرده و با پرداخت مبلغ یک میلیون و سیصد و پنجاه هزار تومان، تمامی این دوره ها را بگذرانند.

همچنین برای علاقه مندان به شرکت در دوره های آموزشی برنامه ریزی شده در هر یک از روزهای زوج و فرد، ۱۵ درصد تخفیف شهریه در نظر گرفته شده است و آنها می توانند با توجه به انتخاب هر یک از روزهای زوج و فرد، این دوره ها را با پرداخت مبلغ شهریه ۵۱۰,۰۰۰ تومان بگذرانند؛ ضمن آنکه شهریه منظور شده برای علاقه مندانی که تنها یک گروه آموزشی از دوره های ۹ گانه در این مدرسه را انتخاب می کنند، مبلغ ۲۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

بر این اساس متقاضیان به ثبت نام در دوره های آموزشی مدرسه تابستانی مرکز آموزش های تخصصی کاربردی جهاد دانشگاهی هنر می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آموزشی به شکل حضوری به نشانی خیابان انقلاب، ایستگاه دروازه دولت، خیابان خاقانی، شماره ۸۱ مراجعه یا از طریق نشانی اینترنتی jdhonar.ir یا jdart.ir در جریان کمی و کیفی این دوره ها قرار گیرند.

پس از پایان هر دوره به افرادی که بتوانند هر یک از گروه های ۹ گانه آموزشی مدرسه تابستانی هنر را با موفقیت پشت سر بگذرانند، گواهینامه معتبر قابل ترجمه اعطا خواهد شد.

شماره تلفن ۸۸۲۲۸۶۵۲ نیز آماده پاسخگویی و راهنمایی علاقه مندان متقاضی شرکت در هریک از دوره های آموزشی مدرسه تابستانی مرکز آموزش های تخصصی کاربردی جهاد دانشگاهی هنر است.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha