پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۸۵۷۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ضرب الاجل یزدانپناه در بهره برداری کامل از بیمارستان شهید جلیل یاسوج

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج معتقد است وقتی هزینه زیادی برای ساخت بیمارستان شهید جلیل شده باید هر چه زودتر به بهر ه برداری کامل برسد.

ضرب الاجل یزدانپناه در بهره برداری کامل از بیمارستان شهید جلیل یاسوج

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از یاسوج به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، نشست بررسی چالش های راه اندازی مجتمع آموزشی درمانی شهدای دولت آباد و بیمارستان شهید جلیل یاسوج با حضور سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد و برخی از معاونان و مسئولان دانشگاه برگزار شد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در این نشست خواستار تسریع در روند بهره برداری کامل از پروژه های درمانی از جمله بیمارستان شهید جلیل یاسوج شد و افزود: در این زمینه هیچ قصوری پذیرفتنی نیست زیرا مردم باید از مزایای هزینه های انجام شده کم نظیر توسط دولت در حوزه درمان به طور کامل بهره مند شوند.

پرویز یزدانپناه خواستار اجرای قوانین در زمینه اختصاص تخت های بیمارستانی شد و اظهار داشت: انتظار می رود اگر جایی بر خلاف قانون اقدامی انجام شد، همکاران از قانون دفاع کنند زیرا نمی شود به صورت سلیقه ای تخت های بیمارستانی را توزیع کرد شاید در این صورت حق گروهی تضییع شود.

وی ابراز کرد: ضروری است با توجه به نشست های انجام شده بر اساس سند درمان 1404 و تعداد تخت های مصوب بیمارستان شهید جلیل در نشستی با مدیران گروه های بالینی و روسای بیمارستان ها پیشنهادات تغییر و یا تصحیح تعداد تخت های هرگروه بالینی آماده شود و در نشست آینده به بحث و تبادل نظر گذاشته شود.

انتهای پیام/82009

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha