پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۸۵۷۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

خبر خوش برای اجاره نشین ها؛ سقف اجاره بهای مسکن به زودی تعیین می شود

معاون مسکن وزیر راه و شهرسازی گفت: ️افزایش اجاره بها، ضابطه مند می شود و وزارت راه و شهرسازی در سال جاری آن را اجرایی خواهد کرد.

خبر خوش برای اجاره نشین ها؛ سقف اجاره بهای مسکن به زودی تعیین می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  

معاون مسکن وزیر راه و شهرسازی خبر داد: ️افزایش اجاره بها، ضابطه مند می شود و وزارت راه و شهرسازی در سال جاری آن را اجرایی خواهد کرد.

سید مازیار حسینی، معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی ، ضمن اعلام اینکه افزایش اجاره بها، ضابطه مند می شود، گفت: «کمیته سقف اجاره بهای مسکن» در وزارت راه و شهرسازی آغاز به کار کرده و هدف آن حمایت از مستأجران با ابزار مالیاتی است.

وی در این رابطه افزود: در تلاش هستیم سقف افزایش اجاره بها را برای سال جاری اعلام کنیم و با مصوبه دولت یا مجلس آن را اجرایی خواهیم کرد. سازوکار قانونی در کمیته ای متشکل از نمایندگان بخش خصوصی، دولت و مجلس تعیین خواهد شد.

حسینی همچنین اظهار کرد: بخش اصلی برنامه دولت، برای حمایت از دهک های یک تا هفت است و معتقدیم این بخش از جامعه بدون حمایت دولت امکان خانه دار شدن ندارند.

وی در انتها یادآور شد: توجه به آموزه های اخلاقی همچون زکات و تشویق سرمایه گذاران به عرضه بخشی از مسکن ساخته شده خود با قیمت پایین تر به اقشار کم درآمد، از جمله برنامه های اجرایی است که در دستور کار قرار دارد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha