پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۸۱۱۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اجرای طرح مطالعاتی پتانسیل یابی شن و ماسه در قم

استاندار قم گفت: طرح مطالعاتی پتانسیل یابی شن و ماسه استان قم توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از طریق منابع این سازمان انجام شود.

اجرای طرح مطالعاتی پتانسیل یابی شن و ماسه در قم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، بهرام سرمست ظهر امروز در جلسه شورای معادن استان قم در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری استاندار با اشاره به وضعیت معادن شن و ماسه استان قم اظهار کرد: طرح مطالعاتی پتانسیل یابی محدوده شن و ماسه باید به عنوان یک اولویت در دستور کار مدیران استان قرار بگیرد.

وی ادامه داد: قیمت شن و ماسه در استان قم باید براساس آنالیز قیمتی در قالب کمیته نظارت تعیین تکلیف شود، همچنین فرهنگ سازی و استاندارد سازی معادن باید در دستور کار قرار بگیرد.

استاندار قم افزود: باید برای کاهش معارضان محلی در محدوده بخش معدن استان تلاش کرد و در این زمینه از ظرفیت شوراهای روستاها و بخشداری ها استفاده کرد.

سرمست با اشاره به مصوبات شورای معادن استان قم اظهار کرد: باید دستگاه اجرا کننده و زمان برای اجرای این مصوبات مشخص شود تا شاهد اجرای مصوبات باشیم.

وی ادامه داد: طرح مطالعاتی پتانسیل یابی شن و ماسه استان قم توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از طریق منابع این سازمان انجام شود.

استاندار قم خاطرنشان کرد: یکی از راهبردهای رونق تولید فعال سازی معادن است و باید به این هدف از طریق چندین راهبرد جزئی رسید.

انتهای پیام/78004*30

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha