پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۸۱۰۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

همکاری استراتژیک شیپور و همراه مکانیک، آغاز تحول در خریدوفروش خودرو

شیپور و همراه مکانیک برای اولین بار در کشور اقدام به امضای نوعی از تفاهم همکاری کرده اند که زمینه ساز تحولی عظیم در بازار خریدوفروش خودرو خواهد بود.

همکاری استراتژیک شیپور و همراه مکانیک، آغاز تحول در خریدوفروش خودرو

بنا بر اعلام همراه مکانیک، شیپور به عنوان یکی از پلتفرم های موفق آگهی خریدوفروش خودرو و همراه مکانیک به عنوان یکی از اولین و بزرگ ترین مرجع کارشناسی خودرو و فروش خودروهای کارشناسی شده در ایران در تلاش اند تا از طریق این همکاری مشترک، علاوه بر رفع چالش های موجود در فرایند خریدوفروش خودرو، گامی اساسی در جهت اعتمادسازی، شفافیت و امنیت در بازار خودرو بردارند.

در ادامه به زوایای مختلف همکاری شیپور و همراه مکانیک خواهیم پرداخت.

خریدوفروش مطمئن، ایمن و شفاف خودرو، هدف اصلی همکاری مشترک شیپور و همراه مکانیک

عدم نظارت بر آگهی های منتشرشده در پلتفرم های خریدوفروش خودرو باعث رواج نوعی از تقلب در آگهی ها شده، به طوری که خودروها با هر میزان از مشکلات فنی و یا رنگ خوردگی بدنه به عنوان خودروی سالم آگهی شده و قیمت بالایی برای آن پیشنهاد می شود.

قیمت گذاری نادرست خودرو نیز مشکل دیگری است که باعث شده افراد بدون توجه به ویژگی های فنی و بدنه خودرو و صرفاً با توجه به قیمت های مشابه اقدام به قیمت گذاری کنند. این موضوع مجالی برای حضور دلالان فراهم کرده تا ضمن سوءاستفاده از شرایط موجود و با هدف افزایش سود، قیمت ها را به صورت لحظه ای افزایش دهند.

دلایل بالا به همراه سایر موارد زمینه ساز همکاری مشترک همراه مکانیک و شیپور را فراهم کرده تا ضمن رفع این مشکلات اقدامات قابل توجهی در جهت ایمن سازی، شفافیت، افزایش اعتماد مشتریان به خودرو خریداری شده برداشته شود. محورهای همکاری شیپور و همراه مکانیک به شرح زیر است:

درخواست کارشناسی خودرو قبل از انتشار آگهی فروش

در این خدمت، فروشندگان قبل از انتشار آگهی فروش خودرو در سایت شیپور می توانند از خدمت کارشناسی خودرو در محل همراه مکانیک در کمتر از ۳۰ دقیقه استفاده کرده و گواهینامه کارشناسی خودرو را دریافت کند. این آگهی به صورت لحظه ای و آنلاین در سایت شیپور قرار می گیرد و خریدار می تواند به راحتی از وضعیت سلامت فنی و بدنه خودرو مطمئن شود. در این خدمت، به دلیل آن که یک نهاد بی طرف اقدام به کارشناسی خودرو و شناسایی ایرادات فنی و بدنه خودرو می کند، اعتماد خریداران به خودرو افزایش می یابد.

این خدمت برای آن دسته از فروشندگانی که قصد فروش آسان، سریع و مطمئن خودرو خود را دارند بسیار حائز اهمیت است؛ زیرا در این صورت پس از یک بار بازدید کارشناسان همراه مکانیک و بررسی کامل ۲۰۹ نقطه ای از خودرو، یک گواهینامه سلامت فنی، بدنه و آپشن تعلق می گیرد. با دریافت این گواهینامه دیگر نیازی به جلسات مکرر بازدید از خودرو وجود ندارد و خریدار می تواند با مطالعه این گواهینامه از تمام ویژگی ها و عیوب فنی و بدنه خودرو آگاه شده و یک خرید مطمئن را تجربه کند.

درخواست کارشناسی در محل خودروهای آگهی شده

در این خدمت بسیار مهم و کاربردی، خریداران می توانند برای هر یک از آگهی های مدنظر خود در سایت شیپور، درخواست کارشناسی خودرو داده و بدون صرف زمان و یا انرژی، گزارش دقیق کارشناسی ۲۰۹ نقطه ای خودرو به همراه حدود قیمت واقعی خودرو را دریافت کنند. برای این منظور کافی است روی گزینه دریافت خدمات کارشناسی خودرو کلیک کرده تا کارشناسان همراه مکانیک در کمتر از ۳۰ دقیقه در محل مدنظر حاضرشده و به کارشناسی ۲۰۹ نقطه فنی بدنه و آپشن خودرو بپردازد. به این ترتیب جای هیچ گونه تقلبی در فرایند خرید خودرو باقی نمی ماند و یک خرید مطمئن برای خریداران رقم خواهد خورد. این خدمت در حال حاضر در شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، مشهد، اهواز و … ارائه می شود.

قیمت گذاری واقعی خودرو بر اساس آخرین قیمت معاملات روز

قیمت گذاری دقیق و واقعی خودروها بر اساس آخرین قیمت معاملات روز خودرو، خدمت بارز و قابل توجه دیگری است که در همکاری مشترک شیپور و همراه مکانیک ارائه می شود. در این روش قیمت گذاری که توسط همراه مکانیک ارائه می شود، قیمت ها با توجه به میزان کارکرد، شرایط فنی، بدنه، آپشن و بیمه خودروها و بر اساس آخرین قیمت روز خودروهای معامله شده تعیین می شود. به این ترتیب تمامی قیمت های منتشرشده در شیپور واقعی و کارشناسی شده خواهد بود.

تمامی این خدمت ها در اولین مرحله از این همکاری مشترک ارائه می شود و در مراحل دیگر تغییرات بنیادین در صنعت فروش خودرو رقم خواهد خورد.

انتهای رپرتاژ خبری

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha