پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۸۰۹۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تدوین سند ملی توسعه مد نظر قرار دارد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز گفت: تدوین نظریه پایه و سند ملی توسعه با به کارگیری ظرفیت های علمی و توان نیروی انسانی مد نظر قرار گرفته است.

تدوین سند ملی توسعه مد نظر قرار دارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از البرز، زهرا عربشاهی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان که صبح امروز در سالن شهدای دولت برگزار شد از تدوین اسناد برنامه آمایش سرزمین البرز خبر داد و گفت: این اسناد در قالب کتاب هشت هزار صفحه ای تهیه شده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز بیان کرد: البرز استانی نوپا محسوب می شود که ممکن است شاهد مغفول ماندن بسیاری از برنامه های توسعه ای این استان در سند آمایش مذکور باشیم.

وی اذعان کرد: با به کارگیری ظرفیت های علمی و توان نیروی انسانی، تدوین نظریه پایه و سند ملی توسعه مد نظر قرار گرفته است.

عربشاهی با بیان اینکه سند آمایش سرزمین البرز اواخر سال 90 آغاز به کار کرده است، اظهار کرد: تحلیل نظام سکونتگاهی، منابع طبیعی، محیط زیست و مطالعات آمایش از جمله فصول این سند به شمار می رود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز افزود: این سند اشکالاتی در حوزه بازنگری از نقشه های "جی ای اس" دارد که البته مورد تأیید قرار گرفته و جهت تصویب به شورای عالی آمایش نیز ارائه شده است.

انتهای پیام/د/1102/س/1

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha