پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۸۰۹۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

 مشتریانی که گوشی تاشو سامسونگ را پیش خرید کرده اند پاداش می گیرند

پیش از این که گوشی تاشو سامسونگ به عنوان رویای این شرکت کره ای وارد بازار شود با یک شکست جدی رو به رو و به سرعت متوقف شد. اما در چنین شرایطی تکلیف افرادی که این گوشی را سفارش داده اند چیست؟

 مشتریانی که گوشی تاشو سامسونگ را پیش خرید کرده اند پاداش می گیرند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، پیش از این که گوشی تاشو سامسونگ به عنوان رویای این شرکت کره ای وارد بازار شود با یک شکست جدی رو به رو و به سرعت متوقف شد. اما در چنین شرایطی تکلیف افرادی که این گوشی را سفارش داده اند چیست؟

همه افرادی که پیش از این برای خرید گوشی گلکسی تاشو سامسونگ ثبت نام کرده اند می توانند امتیازاتی ویژه را در هنگام دریافت گوشی خود داشته باشند.

سامسونگ به زودی تاریخ انتشار جدید گلکسی فولد یا همان گوشی تاشو خود را معین می کند. اما به نظر می رسد افرادی که پیش از انتشار اصلی، این گوشی را پیش خرید کرده اند، تعدادی امتیاز دریافت خواهند کرد. اگرچه برخی از افرادی که این گوشی را پیش خرید کرده اند با توجه به حواشی پیش آمده برای گلکسی فولد از خرید خود رضایت ندارند.

شاید برایتان سوال باشد این امتیازات شامل چه مواردی است. یکی از مواردی که مشمول این امتیازات می شود، قیمت است. درواقع قرار است قیمت گلکسی فولد برای افرادی که این محصول را پیش خرید کرده اند کاهش پیدا کند.

افرادی که این محصول را پیش خرید کرده اند، می توانند با مراجعه به حساب سامسونگ خود بررسی کنند که آیا امتیاز پاداش را دریافت کرده اند یا خیر. افزون بر این وبسایت سامسونگ به ادرس Samsung.com یا گوگل پلی نیز این امکان را فراهم می کند.

 

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha