پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۸۰۸۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

گزارش گیری دقیق از فعالیت واحدهای صنعتی و تولیدی اردبیل انجام پذیرد

استاندار اردبیل گفت: به منظور بررسی میزان تعهدات و اشتغال متعهد شده واحدهای صنعتی و تولیدی اردبیل گزارش گیری دقیق و کامل انجام پذیرد.

گزارش گیری دقیق از فعالیت واحدهای صنعتی و تولیدی اردبیل انجام پذیرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اردبیل، اکبر بهنام جو پیش از ظهر پنجشنبه در کارگروه تخصصی اشتغال که در سالن جلسات شیخ صفی استانداری اردبیل برگزار شد، تصریح کرد: تعداد تعهدات و کارآفرینی های متعهد شده در واحدهای تولیدی و صنعتی استان در قبال دریافت تسهیلات، برنامه های انجام یافته، حجم آورده بانک ها و سرمایه نیازمند استخراج و جمع بندی نهایی است. 
به گفته وی فرمانداران در قالب تشکیل کمیته های شهرستانی ظرف یک هفته آتی فرصت خواهند داشت تا از تمامی طرح های تولیدی و صنعتی با ترکیبی از چهار نماینده فرمانداران، دستگاه مرتبط، بانک عامل و نماینده اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی گزارش گیری کامل از واحدهای تولیدی مذکور را انجام دهند. 
استاندار اردبیل با بیان اینکه در شهرستان ها نیز معاون فرمانداران می بایست بررسی دقیق و جامعی از طی فرایند مذکور در احصا و جمع بندی آمار نهایی طرح های تولیدی و صنعتی داشته باشند، افزود: برخورداری از آمار جامع و کامل در تصمیم گیری های با دقت و اصولی مفید واقع خواهد شد. 
بهنام جو یادآور شد: فرم های مرتبط برای احصای آمار و نحوه فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی باید یکسان سازی شده و قالب طرح هماهنگ ردیف های سرمایه گذاری، موضوع و تعهدات انجام یافته مشخص و اعلام شوند. 
وی در ادامه اضافه کرد: منابع استان در بخش اعتبارات مرتبط با صندوق توسعه ملی باید پیگیری شود تا با هدف رونق واحدهای تولیدی و صنعتی و ایجاد کارآفرینی مورد انتظار در بخش هایی که نیازمند عقد قراردادهای جدید و افزایش جذب و پرداختی ها هستیم به چشم انداز ترسیم شده دست یابیم. 
استاندار اردبیل به نقش مهم بانک های عامل برای اعطای تسهیلات و کمک به بخش های اقتصادی و تولیدی استان نیز تاکید کرد و افزود: افزایش همکاری و مشارکت بانک ها برای معرفی به موقع طرح ها و رفع مشکل سرمایه در گردش سرمایه گذاران عامل مهمی در رونق تولید خواهد بود.

انتهای پیام/3463/713

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha