قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۸۰۲۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

زاهدی: برای تکمیل درمان کمالیان باید به استان های همجوار برویم/مسئولان کمک کنند

مربی دروازه بانان تیم فوتسال آذرخش بندرعباس در بخش سوختگی مجتمع خدمات درمانی پیامبر اعظم(ص) بندرعباس بستری شد.

زاهدی: برای تکمیل درمان کمالیان باید به استان های همجوار برویم/مسئولان کمک کنند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، موسی زاهدی سرپرست تیم فوتسال آذرخش در مورد سانحه جلال کمالیان مربی دروازه بان تیم فوتسال آذرخش بندر عباس گفت: کمالیان یکی از مربیان خوب و با اخلاق کشور است. وی سالهاست در عرصه مربیگری در تیم آدرخش زحمت بسیاری برای این باشگاه کشیده است.

وی در ادامه گفت: متاسفانه روز گذشته این مربی دچار سانحه آتش سوزی شده و به گفته پزشکان ۴۰ درصد سوختگی شدید دارد و در حال حاضر هم حال مساعدی ندارد و در کما و بیهوشی به سر می برد.

سرپرست آذرخش بندرعباس گفت: پزشکان بیمارستان اعلام کردند که وی باید به بیمارستان های مجهزتر کشور اعزام شوند اما متاسفانه تا به امروز نه احمدی مالک باشگاه و نه دیگر مسئولان استانی به خصوص اداره کل ورزش جوانان حتی حاضر به پاسخگویی تلفن هم نیستند و تا این لحظه حتی یک تماس تلفنی نگرفته اند.

 


وی در پایان گفت: کمالیان یک انسان بزرگ و یک سرمایه با ارزش برای استان است و من از مسئولین استان درخواست می کنم که حداقل دستورات لازم را جهت اعزام این مربی به بیمارستانهای مجهزتر صادر کنند و همچنین باشگاه آذرخش مطالبات وی را پرداخت کند تا ما بتوانیم حداقل با پول خودش درمان وی را در بیمارستانهای مجهزتری ادامه دهیم

انتهای پیام/ک

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha