قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۸۰۱۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان خبر داد؛

پیگیری در شورای معاونین وزارتخانه ها برای کمک به واحدهای تولیدی سیل زده

خرم آباد- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، از پیگیری اخذ مصوبه شورای معاونین وزارتخانه ها برای کمک به واحدهای تولیدی سیل زده این استان خبر داد.

پیگیری در شورای معاونین وزارتخانه ها برای کمک به واحدهای تولیدی سیل زده

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمدرضا صفی خانی شامگاه چهارشنبه در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی لرستان در سخنانی با اشاره به خسارت های سیلاب به واحدهای تولیدی و تصمیمات اخذ شده در این رابطه، اظهار داشت: در هیچ کدام از آئین نامه های مدیریت بحران کشور خسارت واحدهای صنفی و صنعتی دیده نشده است و این سیلاب به اقتصاد لرستان ضربه مهمی زد.

وی با بیان اینکه در این راستا مدلی با هماهنگی استانداری و همچنین سازمان مدیریت و برنامه ریزی در استان تهیه شده است، گفت: ما در این مدل که روز شنبه در شورای معاونین آن را ارائه خواهیم داد دو تکلیف را تعیین کرده ایم، یک تکلیف برای بخش خصوصی و در حمایت از بخش خصوصی و دیگری حمایت های دولتی از بخش خصوصی است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان با تاکید بر اینکه در این مدل تعریف کرده ایم که به چه شکلی به واحدهای صنفی، صنعتی و به خصوص واحدهای آسیب دیه در سیل کمک کنیم، گفت: در این رابطه کمک ها با نگاه به رونق واحد صورت می گیرد.

صفی خانی با تاکید بر اینکه در کوتاه مدت بیمه های بیکاری و حمایت های اجتماعی می تواند به این واحدها کمک کند، افزود: اما واقعیت این است که اگر بخواهیم خسارت های واقعی سیل به خصوص در حوزه اقتصاد را به حداقل برسانیم باید به دنبال رونق باشیم.

وی، بیان داشت: به دنبال این هستیم که مصوبه شورای معاونین وزارتخانه ها برای کمک به واحدهای تولیدی را اخذ کنیم، کمک به واحدها خواهد شد تا بتوانند با نگاه رونق فعالیت خود را ادامه بدهند و خسارت های آنها نه به شکل تمام بلاعوض، بلکه به شکلی جبران شود که بتوانند فعالیت خود را ادامه بدهند و خودشان خسارت ها را جبران کنند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha